Astroloji

 

 

 
Akrep (19.04.2019)
Bugüne başladığınızda Ay’ın Terazi burcundaki hareketi devam ediyor olacak. Ay ilerlerken de 14:12’de dolunay meydana getirecek. Hem psikolojik hem fiziksel olarak düşük enerjili olabilirsiniz. Sağlığınızda problemler yaşayabilirsiniz. Geçmişteki ilişkiniz tekrardan gündeminize gelebilir. Bu durum ruhsal olarak da kendinizi yorgun hissetmenize neden olabilir. Ay 15:40 itibariyle sizlerin burcuna geçiş yapıyor. Enerjinizin yükselmeye başladığını hissetseniz de beklenmedik tepkiler vermeye açık olacaksınız. Partnerinizin kalbini kırmamaya dikkat edin. Dolunayın detaylarını okumak için tıklayınız.
 
Aslan (19.04.2019)
Ay hareketini günün geniş kısmında Terazi burcunda sürdürüyor. Öğlen 14:12’de bir dolunay meydana geliyor. İletişim problemleri baş gösterebilir. Sıklıkla yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Sinirleriniz gergin olabilir. İlk aklınıza gelen cümleyi söylemeyin. Eğitim hayatınızda da agresif bir günde olabilirsiniz. İletişim kurduğunuz elektronik aletlerinizde beklenmedik arızalar ortaya çıkabilir. Gün içerisinde Ay ilerlerken 15:40’ta Akrep burcuna geçiyor. Ailenizle ve evinizle ilgili konular bu saat sonrasına ön plana çıkabilir. Dolunay yazısının ayrıntıları için tıklayabilirsiniz.
 
Balık (19.04.2019)
Bugünün başlamasıyla beraber Ay Terazi burcundaki seyrine devam ediyor. Saat 14:12 olduğunda dolunay Terazi burcunda gerçekleşiyor. Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. Kredi kartınızla internetten alışveriş yaparken bilmediğiniz yerlerden satın almayın. Ani bir borçla yüzleşebilirsiniz. Sağlığınızı riske atacak işlerden de uzak durmalısınız. Ay dolunayın devamında 15:40’ta Akrep burcuna geçerek hareketini sürdürüyor. Bugünün kalanında eğitim hayatınız, yurt dışı işleriniz gündeme gelebilir. Seyahatlerinizde bazı gecikmeler yaşanabilir. Ayrıntılı dolunay yazısına erişmek için tıklayabilirsiniz.
 
Başak (19.04.2019)
Ay güne uyandığınızda Terazi burcunda hareket ediyor. 14:12 itibariyle ise dolunay meydana geliyor. Maddi değeri olan eşyalarınıza dikkat edin. Cüzdan, para, mücevher gibi eşyalarınız göz önünde olsun. İnternetten işlem yapmayın. Parayla ilgili negatif enerji aldığınız bir günde olacaksınız. Beklenmedik bir durum yüzünden cebinizden para çıkabilir. Saat 15:40 itibariyle Ay Akrep burcuna ilerliyor olacak. Bu zamanla beraber sosyal yönünüz ortaya çıkabilir. Kardeşinizle, akrabalarınızla ilgili konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Dolunay yazısının ayrıntılarına erişmek için tıklayınız.
 
Boğa (19.04.2019)
Güne başladığınızda Ay hareketini Terazi burcunda sürdürüyor olacak. 14:12’de ise dolunay gerçekleşiyor olacak. Bu dolunayda sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Riskli hareketlerden kaçınmalısınız. Beklenmedik bir rahatsızlık ortaya çıkabilir. Ofiste de gergin olabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten kaçının. Saat 15:40 olduğunda ise Ay hareketine Akrep burcunda devam edecek. Günün devamında ilişkilerinize ve evlilik hayatınıza odaklanabilirsiniz. Ayrıntılı dolunay yazısı için tıklayabilirsiniz.
 
İkizler (19.04.2019)
Ay günün büyük kısmında Terazi burcunda ilerliyor. Saatler 14:12 olduğunda ise dolunay meydana geliyor. Aşk hayatınızda partnerinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Tepkinizi verirken kelimelerinizi dikkatli seçin. Çocuğunuzla alakalı da stresli zamanlar yaşayabilirsiniz. Hem aşk hayatınızla hem çocuğunuzla ilgili beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. 15:40’ta Ay Akrep burcuna geçiyor olacak. Bu saat itibariyle enerjiniz düşmeye başlayabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir akşamda olabilirsiniz. Dolunayla ilgili yazı için tıklayınız.
 
Koç (19.04.2019)
Günün başlangıcında Ay Terazi burcunda ilerliyor. Saat 14:12 itibariyle de dolunay meydana geliyor. İlişkinizde ve evliliğinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. İstemeden de olsa partnerinize sert tepkiler verebilirsiniz. İlişkinizde gördüğünüz beklenmedik bir davranış kalbinizi kırabilir. Ortak iş açmış olanlar varsa bu tarih yakınlarında ortağıyla sürtüşmeler yaşayabilir. 15:40 itibariyle Ay Akrep burcuna geçiyor. Bu zaman dilimiyle beraber maddi konularınız günün geri kalanında ön plana çıkabilir. Detaylı dolunay yazısı için tıklayınız.
 
Kova (19.04.2019)
Ay bugünün büyük diliminde Terazi burcunda hareketini sürdürüyor. Saatler 14:12’yi gösterdiğinde de dolunay oluşuyor. Eğitim hayatınız, yurt dışı bağlantılı işlerinizde stresli zamanlar olabilir. Seyahatlerinizde de dikkatli olmalısınız. Ani olaylara açık olacağınızdan riskli işler yapmamaya dikkat edin. Dolunayın sonrasında Ay 15:40’ta Akrep burcuna geçişini sürdürüyor. Günün geri kalan zamanında kariyer konularınız ön plana çıkabilir. Yöneticinizle zaman zaman anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Dolunayın detaylı yazısına erişmek için tıklayabilirsiniz.
 
Oğlak (19.04.2019)
Ay’ın Terazi burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Ay ilerlemeye devam ederken saat 14:12’de dolunayı oluşturuyor. İş ortamınızda vereceğiniz tepkiler sert olabilir. Yöneticinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde ani kararlar almaya yatkın olacaksınız, mantıklı düşünmenizde fayda var. Bu etkilerin devamında Ay saat 15:40’ta Akrep burcuna giriş yapıyor olacak. Sizler için bir nebze daha olumlu bir akşam olsa da gerginliklerin hemen geçmeyeceğini aklınızda bulundurun. Dolunayın ayrıntılarını okumak için tıklayabilirsiniz.
 
Terazi (19.04.2019)
Günün büyük kısmında Ay sizlerin burcunda ilerliyor. Devamında ise 14:12’de dolunay oluşuyor. Dolunay sizin burcunuzda olduğundan ötürü gergin bir zaman diliminde olabilirsiniz. Sebepsiz yere agresif tepkiler gösterebilirsiniz. Sinirliyken tepki vermemeniz iyi olur. Hayatınızda ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Saatler 15:40’ı gösterdiğinde Akrep burcuna geçen Ay, bu andan itibaren gelirinizle ilgili konuları önünüze getirebilir. Harcamak yerine beklenmedik durumlar için elinizde para tutmanızda fayda var. Ayrıntılı dolunay yazısının tamamı için tıklayınız.
 
Yay (19.04.2019)
Ay günün büyük kısmında Terazi burcunda ilerliyor. Bu hareketini sürdürürken de 14:12’de dolunayı meydana getiriyor. Arkadaşlarınızdan beklemediğiniz bir tavır görebilirsiniz. Aranızdaki tansiyon yükselebilir. Sakin olup sonrasında tepkinizi dile getirmeniz iyi olacaktır. Bu dolunay sonrasında Ay 15:40’ta Akrep burcuna giriş yapıyor. Sağlığınız gündeme gelebilir. Riskli hareketlerden kendinizi sakının. Terazi burcundaki dolunay hakkındaki ayrıntılı bilgiler için tıklayınız.
 
Yengeç (19.04.2019)
Ay’ın günün çoğunluğunda Terazi burcunda ilerlediği bir günde olacaksınız. Öğlene geldiğimizde 14:12’te dolunay oluşuyor. Aile yaşantınızda sert bir tutum takınabilirsiniz. Aile bireylerinden birinin sağlık problemine vakit harcayabilirsiniz. Evinizin içinde riskli hareketlerden uzak durmalısınız. Evinizdeki elektroniklerde arızalar oluşabilir. Güne devam ederken Ay 15:40’ta Akrep burcuna geçiyor. Aşk hayatınız ve çocuğunuz gündemde olabilir. Ani tepkiler vermemeye dikkat edin. Dolunay hakkındaki yazının tamamı için tıklayınız.

 

 

 

Haber Yazılımı