Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 13:08 Bu haber 458 kez okundu
 
1954 Kelkit Belediyespor Yönetim Kurulundan Duyuru
Bilindiği üzere 1954 Kelkit Belediyespor Yönetim Kurulu olarak,kulübümüz ve Kelkit’imizin menfaatleri doğrultusunda Olağanüstü Kongre kararı almış ve bu kararı tüm saygıdeğer kamuoyuna ve camiamıza duyurmuştuk.
KELKİT Haberi
1954 Kelkit Belediyespor Yönetim Kurulundan Duyuru

Bilindiği üzere 1954 Kelkit Belediyespor Yönetim Kurulu olarak,kulübümüz ve Kelkit’imizin menfaatleri doğrultusunda Olağanüstü Kongre kararı almış ve bu kararı tüm saygıdeğer kamuoyuna ve camiamıza duyurmuştuk. Almış olduğumuz bu kararın akabinde takımımızın şampiyon olmasında ve bugünlere gelmemizde bizlere çok büyük katkıları olan Onursal Başkanımız Sayın Murat Akın, kongre kararımızı gözden geçirmemiz ve bu kararı ertelememiz hususunda sosyal medya ve basın yoluyla tüm kamuoyuna duyurmuş ve bizlere bir çağrı yapmıştı. Yönetim kurulumuza güvenip devam etmemiz yönünde yapmış olduğu çağrıdan ötürü Onursal Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Yönetim Kurulumuz ile yapmış olduğumuz toplantıda Onursal Başkanımızın yapmış olduğu çağrı, takımımızın içinde bulunduğu durum ve benzeri birçok konu derinlemesine değerlendirilmiştir. Fakat yapılan değerlendirme sonucunda 1954 Kelkit Belediyesporumuzun hem içinde bulunduğu maddi sorunları çözebilmesi hem de 2. Lig yolunda daha büyük hedeflere koşabilmesi için en doğru kararın Olağanüstü Kongrenin gerçekleştirilmesi gerektiği sonucuna varılmıştır. 
Bilindiği üzere Korona virüs tedbirleri kapsamında devletimiz 16.03. 2020 tarihinden başlamak üzere tüm STK’ların  Genel Kurul ve Kongrelerine geçici bir süreyle yasak getirmiştir. Bu sebeple Olağanüstü Kongremiz yasaklar kalkınca  yapılacaktır. 
Yönetim Kurulumuz olarak, hem kongre sürecinde hem de yeni yönetim oluşuncaya kadar görevimizin başında olacak ve her zaman takımımızın menfaatleri için elimizden geleni yapacağız. 
Daha güçlü bir yönetimle daha büyük şampiyonluklar yaşamak umuduyla almış olduğumuz bu kararı tüm kamuoyuna saygıyla duyruyoruz. 
Yeni yönetimler oluşmasında tüm Kelkit Kamuoyunun desteğini bekliyor, Yeni oluşacak yönetime başarılar diliyoruz.

1954 Kelkit Belediyespor Yönetim Kurulu

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: 1954, Kelkit, Belediyespor, Yönetim, Kurulundan, Duyuru,
Yorumlar
Haber Yazılımı