Haber Detayı
07 Ocak 2018 - Pazar 01:24 Bu haber 1813 kez okundu
 
Ak Parti İlçe Ailesinden Esnafa Ziyaret
Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, beraberinde Ak Parti ilçe Başkanı Akif Turan ve Deredolu Belediye Başkanı Ahmet Genel...
KELKİT Haberi
Ak Parti  İlçe Ailesinden  Esnafa Ziyaret

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, beraberinde Ak Parti ilçe Başkanı Akif Turan ve Deredolu Belediye Başkanı Ahmet Genel, Söğütlü Belediye Başkanı Hasan Genel,İl genel meclis üyesi Fikret Akan, ilçe Belediye meclis üyeleri Hasan (Hüseyin) Şen, Metin Kaya, Hasan Zengin, Ak Parti Kelkit ilçe Gençlik kolları Başkanı Sefa Topcu ve Ak Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, Cumartesi günleri kurulan sebze pazarını gezdi. İlçe esnafı ziyaretlerinde bulundular.

Esnaf ziyaretinde bulunan Yılmaz ve Ekibi Kelkit meydanında Kızılay kan toplama aracınada giderek vatandaşı kan vermeye teşvik ettiler. Yılmaz burada yaptığı açıklamada  “Çıktığımız bu yolda gayemiz halkımıza en iyi hizmeti vermek, ilçemizi sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişmesini sağlamaktır". Biz halkın içinden gelen insanlarız, halkımızın yaşadığı sorunları biliyoruz. Bunları çözmek için gece gündüz demeden çalışıyor, kapımız halkımıza her zaman sonuna kadar açık tutuyoruz, Kelkit halkı her zaman hizmetlerin en iyisine layıktır. Vurgusunda bulunan Yılmaz, “Amacımız halkımızın mutlu ve huzurlu bir şekilde ilçemizde yaşamasını sağlamaktır” . İlçemiz halkına en iyi hizmeti sunarak vatandaşımızın memnuniyetini artırmaktır” diye konuştu.

Kelkit ilçe esnafları da Ak Parti ailesinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken yaşadıkları sorunları anlatıp, bu sorunların çözülmesi konusunda destek isteme fırsatı buldular. Yapılan hizmetlerden ötürü teşekkür ettiler. 

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Ak, Parti, , İlçe, Ailesinden, , Esnafa, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı