Haber Detayı
25 Mayıs 2018 - Cuma 00:01 Bu haber 3918 kez okundu
 
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI AKİF TURANDAN BASIN AÇIKLAMASI
AK parti çatısı altında aday adaylığı sürecinde tatlı bir mücadelenin sonunda aday olarak mevcut milletvekillerimiz Hacı Osman AKGÜL ve Cihan PEKTAŞ ile devam kararı çıkmıştır.
KELKİT Haberi
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI AKİF TURANDAN BASIN AÇIKLAMASI

AK parti çatısı altında aday adaylığı sürecinde tatlı bir mücadelenin sonunda aday olarak mevcut milletvekillerimiz Hacı Osman AKGÜL ve Cihan PEKTAŞ ile devam kararı çıkmıştır. Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın almış olduğu karar bizimde kararımızdır. Bu kutlu yolda aşkla ve şevkle milletvekillerimizle beraber yürümeye devam edeceğiz. Bize düşen görev genel merkezimizin belirlediği yol haritasına göre tüm gönüllere girebilmektir.

Aday adaylık sürecinde ak davaya hizmet etme aşkıyla yola çıkıp aday adaylık başvurusunda bulunan tüm hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Hepsi bizim için değerli ve önemlidir. Allah hepsinden razı olsun.

Bundan sonraki süreçte bizlere düşen görev her zamankinden daha fazla bir olmak, iri olmak ve diri olmaktır. Ak duruşumuza ve bir oluşumuza karşı yurt içinde ve yurt dışında sergilenen mesnetsiz tavır haklı mücadelemizin BÜYÜK TÜRKİYE için gerekliliğini ortaya koymaktadır. Ülkemiz üzerine oynanan oyunları önceki seçimlerde olduğu gibi 24 haziran 2018 günü yapılacak seçimle de İnşallah tekrar boşa çıkaracağız. Aziz milletimiz ülkemiz üzerinde oynanan bütün oyunları görmekte ve her şeyin farkındadır.

Milletvekillerimiz Hacı Osman AKGÜL ve Cihan PEKTAŞ’ın adaylıkları Gümüşhanemize ve Ülkemize hayırlı olsun . Yapacağımız çalışmalar ve vereceğimiz mücadelelerde Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Bu vatan, toprağın kara bağrında Sıradağlar gibi duranlarındır; Bir tarih boyunca, onun uğrunda Kendini tarihe verenlerindir...

AKİF TURAN

AK PARTİ KELKİT İLÇE BAŞKANI

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: AK, PARTİ, İLÇE, BAŞKANI, AKİF, TURANDAN, BASIN, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı