Haber Detayı
22 Mart 2020 - Pazar 01:16 Bu haber 520 kez okundu
 
Ak Parti Olağan Kongrelerine koronavirüs engeli
Adalet ve Kalkınma Partisi ( Ak Parti ) yapmayı planladığı Olağan Kongrelerini korona virüsü tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe erteledi.
KELKİT Haberi
Ak Parti Olağan Kongrelerine koronavirüs  engeli

Adalet ve Kalkınma Partisi ( Ak Parti )  yapmayı planladığı Olağan Kongrelerini korona virüsü tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe erteledi.

 

Edinilen bilgiye göre, AK Partinin tüm ülkede planladığı il ve ilçe kongrelerini korona virüsü tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe erteledi. Korona virüsüne dair gelişmeleri yakından takip ettiklerini ifade eden partililer, bu gelişmeler kapsamında kongreyi ertelediklerini söyledi. 

 

Kelkit İlçe Başkanı Sadi Tüysüz yaptığı açıklamada 21 Mart Cumartesi günü gerçekleştirmek üzere tüm hazırlıklarını titizlikle tamamladığımız Kelkit ana kademe İlçe Kongremiz, Sağlık Bakanlığımızın yürüttüğü koranavirüs ile ilgili tedbirler kapsamında, Bilim Kurulu kararları ve son gelişmeler dikkate alınarak, Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda ileri bir tarihe ertelenmiştir.

 

Devletimizin aldığı her tedbirin, bizlerin sağlığı İçin olduğunu aklımızdan çıkarmadan, sağduyu ve tavsiye edilen tedbirlere uyarak, bu sıkıntının da bertaraf edileceğine inancımız tamdır. Rabbim ülkemizi ve milletimizi musibetlerden korusun dedi.

 

Sadi Tüysüz
Ak Parti Kelkit İlçe Başkanı

Kaynak: Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Ak, Parti, Olağan, Kongrelerine, koronavirüs, , engeli,
Yorumlar
Haber Yazılımı