Haber Detayı
14 Mart 2020 - Cumartesi 00:11 Bu haber 1462 kez okundu
 
Babuşlular’dan TBMM’ye Çıkarma
Şiran'a bağlı Babuş Köyü Derneği başkanı Mehmet Yetim ve yönetim kurulu üyeleri Gümüşhane Milletvekilleri Osman Akgül, Cihan Pektaş, Kocaeli Milletvekilleri Fikri İşık, Tahsin Tarhan ve Samsun milletvekili Bedri Yaşar’ı mecliste ziyaret etti.
ŞİRAN Haberi
Babuşlular’dan TBMM’ye Çıkarma

Şiran'a bağlı  Babuş Köyü Derneği başkanı Mehmet Yetim ve yönetim kurulu üyeleri Gümüşhane Milletvekilleri Osman Akgül, Cihan Pektaş, Kocaeli Milletvekilleri Fikri İşık, Tahsin Tarhan ve Samsun milletvekili Bedri Yaşar’ı mecliste ziyaret etti.

Vekillerin sıcak karşılaşmasından çok memnun kaldıklarını söyleyen Babuş köyü derneği Başkanı Mehmet Yetim;”Bugün dernek yönetimimizle TBMM’deki hemşeri vekillerimizi ziyaret ederek, köyümüz sorunları, Şiran ve Gümüşhanemize dair hasbihal etme fırsatı bulduk. Vekillerimizin ilgisi ve çok sayıda olması bizleri hemşerileri olarak ziyadesiyle mutlu etti.

Bizler STK temsilcileri olarak vekillerimizle sürekli istişare halinde olmalıyız. Fikir alış verişleri önem arzetmektedir. Bugün memleketimize dair fikir alışverişlerinde bulunduk. Bizleri dinleyen, ağırlayan vekillerimize misafirperverlikleri için teşekkür ederiz” dedi. Babuş köyü derneği başkanı Mehmet Yetim ve yönetim kurulu üyeleri Milletvekillerine Ay Yıldız plaket takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Babuşlular’dan, TBMM’ye, Çıkarma, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı