Haber Detayı
15 Eylül 2019 - Pazar 00:38 Bu haber 7977 kez okundu
 
Bahçeli Kelkit Ziyareti Sözü Verdi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gümüşhane’nin Köse ilçesinde vatandaşlara seslendi.
SİYASET Haberi
Bahçeli Kelkit Ziyareti Sözü Verdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gümüşhane’nin Köse ilçesinde vatandaşlara seslendi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genelbaşkanı Dr. Devlet Bahçeli Tebrik, Teşekkür ve Takdir ziyaretleri kapsamında Bayburt ilinden Erzincan iline geçerken Köse ilçesinde, Kelkit ilçesinde ve MHP nin tek bayan belediye başkanına sahip olan Deredolu beldesinde kurbanlar kesilerek karşılama yapıldı.

 

 

Bayburt programının ardından karayoluyla Erzincan’a giderken Köse ilçemizde Parti genel merkez yöneticileri ve MHP MYK üyesi hemşehrilerimiz Akın Üstün, Musa Küçük, Köse Belediye Başkanı MHP’li Turgay Kesler, MHP İl Başkanı Nadim Aydın, MHP İlçe Başkanı Şerafettin Kazancı, ilçe ve belde belediye başkanları tarafından çiçeklerle karşılanan Bahçeli ile tokalaşmak ve fotoğraf çekilmek için uzunca kuyruklar oluştu. Aynı noktada çiçek takdimi ve tekbirler eşliğinde kurban kesildi.

 

Bahçeli ve beraberindeki heyet daha sonra MHP Köse İlçe Başkanlığı binası önüne geçti. Burada kendisine ikram edilen çayı içen Bahçeli, vatandaşlara kısa bir konuşma yaptı.

 

Konuşmasında Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin Türkiye için hayırlara vesile olacağını kaydeden Bahçeli, “Koalisyonlu, çatışmacı, kargaşa yaratıcı bir dönemi yaşamak istemiyoruz. O sebepten dolayı da MHP olarak 49 milletvekili ile TBMM’de temsil ediliyoruz ve bugün ki şartlar içerisinde terörle mücadele, Irak, Suriye’deki gelişmelerde, Güneydoğu Anadolu’daki hendeklerin, enkazların kapatılmasında, bölücü terörün son bulmasında, ABD ile Rusya arasında başı dik bir ülke politikasıyla yolumuza devam ederek tam bağımsız bir ülke olma yolunda önemli adımlar atmayı düşündüğümüz içindir ki MHP olarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine desteğimiz tamdır. Bunu yaparken de herhangi bir karşılık beklemiyoruz. Biz ülkeyi karşılıksız seviyoruz. Ülke de bizi severse birgün belki de iktidar oluruz ama sevmemiş olsa dahi üzerimize düşeni yaparız” ifadelerini kullandı.

 

Erzincan’a gitmek üzere yola çıkan Bahçeli, Kelkit’e geldiğinde belediye başkanı Aziz Nas, Şiran belediye başkanı Mutlu Özel, Ak Parti Kelkit ilçe başkanı Sadi Tüysüz, MHP ilçe başkanı Özkan Keskin, Söğütlü belediye başkanı Salim Koç, İl genel meclis üyesi Coşkun Korkmaz, teşkilat üyeleri ve yoğun vatandaş katılımı ile karşılandı. Belediye başkanı Aziz Nas tarafından belediyeye davet edilen Genel başkan Bahçeli, Kelkit’i özel ziyaret edeceği sözünü vererek yoluna devam etti. Deredolu beldemize geldiğinde belediye başkanı Özgül Alkan ve partililer tarafından kurban kesilerek karşılandı. Burada bir süre sohbet eden Bahçeli hatıra fotoğraf çekilerek beldeden ayrıldılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bahçeli, Kelkit, Ziyareti, Sözü, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı