Haber Detayı
18 Ekim 2020 - Pazar 12:25 Bu haber 1317 kez okundu
 
Başkan Akın'ın Muhtarlar Günü Mesajı
Kelkit Muhtarlar Derneği Başkanı Aydın Akın, “19 Ekim Muhtarlar Gününü” dolaysıyla bir mesaj yayınladı.
KELKİT Haberi
Başkan Akın'ın Muhtarlar Günü Mesajı

Kelkit Muhtarlar Derneği Başkanı Aydın Akın,  “19 Ekim Muhtarlar Gününü”  dolaysıyla bir mesaj yayınladı. Başkan  Aydın Akın: Muhtarlık; demokrasimizin, kültürümüzün ve toplumsal yaşamımızın en önemli yapı taşıdır. Demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturan muhtarlarımız, köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla olan ilişkilerinde etkin bir rol üstlenmektedirler. Muhtarlarımız sorumluluk bölgeleri içerisindeki altyapı çalışmalarından düğün ve cenaze işlemlerine uzanan çok geniş bir yelpazede vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerinin birinci derecede muhatabı olmaktadırlar.

Bu ihtiyaç ve taleplerin ilgili kurum ve kuruluşlara iletilmesinde ve sorunların çözümü noktasında devletle vatandaş arasında irtibat sağlayarak adeta bir köprü vazifesi görmektedirler.
Bu vesileyle; bu önemli görevi büyük bir özveri ve meşakkatle yerine getiren mahalli idarelerimizin temel taşı olan Muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü en içten dileklerimle kutluyor, kendilerine ve ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Başkan, Akın'ın, Muhtarlar, Günü, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı