Haber Detayı
04 Ağustos 2019 - Pazar 00:49 Bu haber 3460 kez okundu
 
Başkan Durmuş’dan Sosyal Medya Çağrısı
Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Yunus Emre Durmuş her anlamda kulübü iyi noktalara taşıyabilmek için kolları sıvadı.
SPOR Haberi
Başkan Durmuş’dan Sosyal Medya Çağrısı

Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Yunus Emre Durmuş her anlamda kulübü iyi noktalara taşıyabilmek için kolları sıvadı.

Sosyal medyadan taraftarlara seslenen Durmuş, kulübe sahip çıkma noktasında herkesin desteğini beklediklerini söyledi. Kurumsallık adına da önemli adımlar atmak için çalıştıklarını söyleyen Durmuş kendi sosyal medya hesabından taraftarlara seslendi.

Başkan Durmuş açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Gümüşhanespor’umuzun, kurumsallık adına attığı adımlarda siz değerli taraftarımızın desteğine ihtiyacımız vardır. Kulübümüz tarafından yönetilen sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz bizi daha da güçlendirecektir. Kulüp adına açılan çok fazla sayıda sosyal medya hesabı var. ‘Gümüşhanespor’ adına açılan her sayfanın muhatapları biz oluyoruz bu nedenle kulübümüzün medya ekibi tarafından yönetilen sayfaları takip etmenizi istiyoruz. Kulübümüzün resmi hesaplarına ‘Mavi Tik’ ekleyecektir. Bu süre zarfında diğer resmi olmayan ‘Gümüşhanespor’ adına açılan tüm sosyal medya hesaplarının isim değişikliğine gitmesini veya kapatılmasını rica ediyoruz”

110 Sporcunun Katıldığı Oyuncu Seçmesi Yapıldı

Öte yandan kulübün resmi sosyal medya hesapların paylaşılan oyuncu seçmeleri için yapılan çağrıya çok fazla talep olduğu öğrenildi.

Temsilcimizin 2 Ağustos 2019 Cuma günü Yenişehir Stadyumun suni çim sahasında gerçekleştirilen oyuncusu seçmelerine 110’un üzerinde sporcunun katıldığı ve seçmelere katılan sporcuların yönetim ve teknik ekip tarafından izlenerek rapor tutuldu.

Teknik ekibin raporuna göre seçmeye katılan sporcularla görüşülüp, kadro yapılanması için planlama yapılacağı öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Durmuş’dan, Sosyal, Medya, Çağrısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı