Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 18:36 Bu haber 2694 kez okundu
 
Başkan Kara'ya Fırıncılardan Hayırlı Olsun Ziyareti
(KEGİYAD) Başkanı Selçuk Demir’in Kelkit'te dernekçilik anlamında faaliyet yürüten, Genç İşadamları Derneği (KEGİYAD) Gümüşhane Esnaf ve Sanatkarlaro odalar birliğ Başkanı Beyler Kara’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
GÜMÜŞHANE Haberi
 Başkan Kara'ya Fırıncılardan   Hayırlı Olsun Ziyareti

(KEGİYAD)  Başkanı Selçuk Demir’in Kelkit'te dernekçilik anlamında faaliyet yürüten, Genç İşadamları Derneği (KEGİYAD) Gümüşhane Esnaf ve Sanatkarları odalar birliği Başkanı Beyler Kara’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

(KEGİYAD)  Başkanı Selçuk Demir’in öncülüğünde Kelkit’te Unlu Gıda Mamulü üreten fırıncılar, 24 Mayıs 2018 tarihinde yapılan genel kurul sonucunda Gümüşhane Esnaf ve Sanatkarları Odalar birliği Başkanlığına seçilen Beyler Kara’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Birlik Başkanı Beyler Kara ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken oda olarak her zaman fırıncıların yanında olduk, bundan böylede desteğimiz artarak devam edecektir, dedi.

Kara; Dernekler bizim için çok önemlidir, biz derneklerimizle her zaman iş birliği içerisinde olduk bundan böylede desteğimiz artarak devam edecektir. Bizim kültürümüzde İstişare’nin önemli yeri vardır. Bundan böylede devam edecektir. Siz fırıncı arkadaşlarımız bizim için çok önemlidir dedi. (KEGİYAD)  Başkanı Selçuk Demir beraberindeki heyetle birlikte yanlarında getirdikleri panoyu oda Başkanı Kara’ya takdim ederken, birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek anıyı ölümsüzleştirdiler.

Kaynak: Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: , Başkan, Kara'ya, Fırıncılardan, , , Hayırlı, Olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı