Haber Detayı
19 Kasım 2021 - Cuma 22:59 Bu haber 3948 kez okundu
 
Başkan Kesler, Köse’ye Doğal Gaz Müjdesi Verdi
Köse Belediye Başkanı Turgay Kesler, vatandaşın konforu için çalışmalara devam ettiklerini belirterek, Köse’ye 2023 yılında doğalgazın geleceği müjdesini verdi. Kesler, Köse’ye Doğal Gaz Müjdesi Verdi
KÖSE Haberi
Başkan Kesler, Köse’ye Doğal Gaz Müjdesi Verdi

Köse Belediye Başkanı Turgay Kesler, vatandaşın konforu için çalışmalara devam ettiklerini belirterek, Köse’ye 2023 yılında doğalgazın geleceği müjdesini verdi.

Köse vatandaşlarının konforu için Doğalgaz müjdesi verildi. Uzun zamandır ihtiyaç duyulan Doğalgaz 2023 yılında Köse’ye verileceği öğrenildi. Son dönemde fiyatı çok artsa da, yenilenebilir ağırlıklı yeni enerji modeline giden yolda ‘geçiş kaynağı’ kabul edilen doğalgazın kullanımı yaygınlaşmaya devam ediyor. Dünyadaki enerji krizine karşı, kış aylarında gaz sıkıntısı yaşanmaması için hazırlıklarını sürdüren Gümüşhane, doğalgaz ulaştırılan yerleşim birimi sayısını artırma konusundaki çalışmalara aralıksız devam ediyor.

‘Doğalgaz Kararı Meclisten Geçti’

Konuyla ilgili gazetemize konuşan Köse Belediye Başkanı Turgay Keser, “Yıllardan beri Köse ilçemizin ihtiyacı olan doğalgaz sorunu, enerji bakanlığı tarafından 2023’e verilmesi akabinde de belediyemizden doğalgaz yapımıyla ilgili taahhütname olarak meclis kararı işlenmiş ve biz de bunu bakanlığa verdik. Evrakları biz teminatı olarak meclis kararını aldık. Doğalgazı getirerej vatandaşlarımıza bu konforu ulaştırmış olacağız” diye konuştu.

Haber: Ahsen Keskin

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Başkan, Kesler,, Köse’ye, Doğal, Gaz, Müjdesi, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı