Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 00:59 Bu haber 5139 kez okundu
 
Başkan Tüysüz genelmerkezin adayı olmayı garantiledimi?
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, 10 Kasım 2019 Pazar günü partisinin İstişare Toplantısına katılmak üzere geldiği Kelkit’te ilçe Başkanı Sadi Tüysüz ve Belediye Başkanı Aziz Nas’tan Övgüyle söz etti.
KELKİT Haberi
Başkan Tüysüz genelmerkezin adayı olmayı garantiledimi?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, 10 Kasım 2019 Pazar günü  partisinin İstişare Toplantısına katılmak üzere geldiği Kelkit’te ilçe Başkanı Sadi Tüysüz ve Belediye Başkanı Aziz Nas’tan Övgüyle söz etti. 

 Teşkilat Başkanı ve Genel Başkan yardımcısı Erkan Kandemir, ilçe teşkilatını ziyaret ederek başladığı Kelkit ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Kandemir, Konuşmasında her imkanın bir imtihan olduğunu “Bugün burada olmak bir tesadüf değildir. Kader bizi bugün burada, bu tarihin en keskin dönemecinde, hakikatin yanında mücadele etmek için aynı çatı altında buluşturmuş ise gereğini beraber yapmak, mücadele etmek, gayret göstermek bir ve beraber olmak lazım” diyerek sözü Sırasıyla Gümüşhane milletvekilleri Akgül ve Pektaş’a verdi. Vekillerin sözlerinin önemli bölümünde ilçe Başkanı Sadi Tüysüz’e övgüde bulundukları gözlemlendi.

Ak Parti genel merkez teşkilat başkan yardımcısı Muhammet Avcı’nın ise söz alarak ilçe seçimlerine gidilirken teşkilatların yeni arkadaşlar ile daha güçlendirilmesi gerekmez mi? Bakın geçtiğimiz dönem ilçe başkanlığı için çeşitli isimler üzerinde duruluyordu ancak birde Sadi Tüysüz ismi var birde buna bakın dediler ve bizde baktığımızda bu bayrağı daha ileri taşıyacak kişinin Sadi Tüysüz olduğunu gördük ve böylece de Sadi Tüysüz kardeşimiz üzerinde karar kıldık ve neticesi de herkesin malumudur. Yine bir seçim sürecindeyiz ve yine ilçe başkanını belirlemek için birlikte çalışacağız birlikte güçlü ilçe olmanın peşinde olacağız derken adeta Sadi Tüysüz ismi üzerinde mutabıkız diyordu. Sadi Tüysüz’ün yeniden aday olduğunu ilan eder gibiydi. Başkan Tüysüz; Belediye başkanı Aziz Nas’ın seçilmesi sırasındaki üstün gayretine atıfta bulunarak teşekkürlerini ifade etti.

Başkan Kandemir; ilçe teşkilatı ziyaretinin ardından beraberindeki heyet ile birlikte Kelkit belediye başkanlığına giderek başkan Aziz Nas’tan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başkan Nas’ın kendisine takdim ettiği plaket’i aldıktan sonra, belediye meclis üyeleri ve teşkilat yöneticileriyle birlikte belediye merdivenleri üzerinde hatıra fotoğraf çekildikten sonra ilçeden ayrıldılar. Başkan Kandemir’in Kelkit ziyareti sırasında kendisine Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammet Avcı, Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Furkan Leventoğlu, Koordinatör Milletvekilleri Ertunç Erkan Balta, genel merkez koordinatörü Yahya Çelik, TBMM Çevre Komisyon Başkanı Muhammet Balta, Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Gümüşhane Milletvekilleri Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Gümüşhane İl Başkanı Celalettin Köse, Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, AK Parti Kelkit ilçe Başkanı Sadi Tüysüz,  il genel meclis başkan vekili Reşat Çalışkan, il genel meclis üyesi Sami Tuncay, gençlik kolları Başkanı Musa Demir, Kadın Kolları Başkanı Yaşar Çelebi ve toplantı salonunu dolduran yüzlerce partili eşlik etti.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Başkan, Tüysüz, genelmerkezin, adayı, olmayı, garantiledimi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı