Haber Detayı
13 Ocak 2018 - Cumartesi 22:05 Bu haber 1739 kez okundu
 
Başkanlıkta 23 yılını kazandı
Kelkit Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 2018 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.
KELKİT Haberi
 Başkanlıkta 23 yılını kazandı

Kelkit Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 2018 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.


Yapılan Genel Kurul Toplantısı 180 Kişinin katılımıyla 3 liste halinde gerçekleşen genel kurulda Beyler Kara 121 oy alarak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına yeniden seçilerek Kelkit Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığında 23 yılını başarmış oldu.

Kelkit Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçimlerine Odası üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilirken. Divan Kurulu Başkanlığını Gümüşhane Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ali İsmail Daldaban’ın yaptığı genel kurulda, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından 2014-2015-2016-2017 faaliyet raporu okunarak ibra edildi.

 

Oda faaliyetleri ile ilgili raporlar okunup ibra edilmesinin ardından genel kurulda bir konuşma yapan Kelkit Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Beyler Kara şu ifadelere yer verdi; “2017 yılını geride bırakırken 2018 yılının tüm dünya ya, insanlığa ve siz değerli Şoför Esnafımıza hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim. 

Siyasette olduğu gibi Oda Başkanları da görev yaptığı dönemin sonucunda seçmenlerine hesap vermek zorundadırlar. 23 yıldır Kelkit Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı’nı yürütmekteyim. Bu süre zarfında sizlere layık olmak için elimden geleni yaptığım kanaatindeyim. İcra edilen meslekler içerisinde belki’de en zor olan şoförlük mesleğini sabır, metanet ve çileli bir şekilde yerine getiren ve başkanlığım döneminde beni hiç yalnız bırakmayan siz değerli meslektaşlarıma şükranlarımı sunarım. Acısıyla tatlısıyla bir dört yılı geride bırakmış bulunmaktayız.

Bu süre zarfında çeşitli faaliyetlerimiz ve etkinliklerimiz olmuştur. Ulusumuzun bu müstesna kesimini oluşturan en asil duygunun insani Şoför ve Nakliyeci esnafının en büyük karar organı Oda Genel Kurulumuzun tüm şoför esnafına hayırlar ve bol kazançlar getirmesi en büyük temennimizdir dedi.

Başkan Kara, Görev yaptığım süre boyunca desteklerini esirgemeyen Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerine, Odamızın Personeline, 23 yıldır her daim yanımda olan siz değerli meslektaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Bu seçimin şoför esnafına hayırlı olmasını Yüce Allah' tan niyaz eder saygılarımı sunarım” dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: , Başkanlıkta, 23, yılını, kazandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı