Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 15:02 Bu haber 1024 kez okundu
 
Başsavcı Özdemir’e Gümüşhane Ekspres’den Hayırlı olsun Ziyareti
Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun (HSK) 2020 Yılı Yaz kararnamesi kapsamında İstanbul Cumhuriyet savcısı iken Kelkit Cumhuriyet savcılığına atanan Mahmut Özdemir’e gazetemiz Gümüşhane Ekspres hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
KELKİT Haberi
Başsavcı Özdemir’e Gümüşhane Ekspres’den Hayırlı olsun Ziyareti

Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun (HSK) 2020 Yılı  Yaz kararnamesi kapsamında İstanbul Cumhuriyet savcısı iken Kelkit Cumhuriyet savcılığına atanan Mahmut Özdemir’e gazetemiz Gümüşhane Ekspres hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kelkit Cumhuriyet savcılığına atanan Başsavcı Mahmut Özdemir’i, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Genel yayın yönetmeni Nihat Zeyrek, Yazı İşleri Müdürü Alim Fidan ve Sayfa Editörü Furkan Zeyrek makamında ziyaret etti.

 

Kelkit’i çok sevdiğini ifade eden Cumhuriyet savcımız Sayın Mahmut Özdemir, “görevimizi hak, hukuk ve  layıkıyla  kanunların emrettiği şekliyle yapmaya devam ediyoruz, Kelkit güzel bir ilçe burada görev yapmaktan dolayı da mutlu olduğumu söyleyebilirim,Ziyaretten dolayı memnuniyetini  ifadede eden savcı Özdemir’e gazetemiz İmtiyaz Sahibi Nihat Zeyrek’te Kelkit’deki yeni görevleri için hayırlı olsun temennisinde bulunup, kendilerine başarılar diledi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Başsavcı, Özdemir’e, Gümüşhane, Ekspres’den, Hayırlı, olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı