Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 12:59 Bu haber 3502 kez okundu
 
“Biz Hep Birlikte Kelkit’iz”
31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den aday gösterilmemesi üzerine, partisinden istifa ederek bağımsız Belediye Başkanı olarak görevini sürdüren Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, “Bizim sevdamız Millettir” dedi.
KELKİT Haberi
“Biz Hep Birlikte Kelkit’iz”

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den aday gösterilmemesi üzerine, partisinden istifa ederek bağımsız Belediye Başkanı olarak görevini sürdüren Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, “Bizim sevdamız Millettir” dedi.

AK Parti’den istifa sonrası çalışmalarına kaldığı yerden devam eden Yılmaz, herhangi bir polemiğe yer vermeme adına çalışmalarında sadece projelerine ilişkin görüşlerini ve neden aday yapılmadığı ile ilgili vatandaşlara bilgi veriyor.

Yılmaz; vatandaşın kendisine güvendiğini ve bu güveninde her geçen gün artarak devam ettiğinin altını kalın çizgilerle çizdiğini belirtiyor ve kendisi’nin de ilçenin sorunlarına odaklanarak ünümüzdeki belediye seçimlerinde vatandaşın kendisine destek olarak görevi yeniden tevdi etmesini bekliyor.

Başkan Yılmaz, geçtiğimiz dönem yapılan yerel seçimlerde belediye başkanlığına aday olmasındaki tek amacının Kelkit’i modern, çağdaş ve yaşanılabilir bir kent haline getirmek olduğunu, Bunda kısmen de olsa başardığına vurgu yaparken Sevdasının Millet, Yaptığının Hizmet olduğunu belirtiyor.

Başkan Yılmaz, “Kelkit’in tüm sorunlarını bir bir çözmeye çalıştık. Hizmette kusur etmedik. Ne söyledikse, ne söz verdikse birer birer hayata geçirdik, bundan böylede geçirmeye devam edeceğiz dedi.

Kelkit için hayalleri olduğunu ifade eden Başkan Yılmaz, Çarşı, Pazar esnaf ziyaretinde kendisine esnafın ve ilçe sakinlerinin yoğun sevgisinin olduğunu gördüğünü bunuda boşa çıkarmamak adına çalışmalarını büyük titizlik içerisinde sürdürdüğünü belirtiyor.

Kelkit’te yaşayan bir fert olarak, Kelkit’i seven bir insan olarak, bu memleketin önceliklerini bilen biri olarak, ihtiyaçlara öncelik verdik ve vermeğe de devam edeceğiz, vatandaşımızın önceliği ne ise önce onu ele aldık aynı istikamet üzere aynı kararlılıkla devam edeceğiz.

Yaptıklarımız ortada herkes en ufak ayrıntıya kadar görüyor ve biliyor diyen Yılmaz, Kelkit’in Metropol şehir olmadığını vatandaşın yapılan hizmetlerle bire bir ilgili olduğu açıktır.

Halk bizi istiyor bakın sizde görüyorsunuz akşamları burada kültür evinde toplanıp muhabbetlerde bulunuyoruz, bu halkı buraya anons ile çağırmıyoruz, mesaj’da göndermiyoruz. Bu halk buraya sevgiden geliyor ve sürekli dolup, dolup boşanıyor, Yani burada parti falan yoktur. Nihayetinde bağımsız adaylığımız söz konusudur.

Yeni dönemde çok güzel projelerimiz var. Daha modern daha çağdaş daha yaşanılabilir bir ilçe için “biz hep birlikte Kelkit’iz” diyorlar.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: “Biz, Hep, Birlikte, Kelkit’iz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı