Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 19:07 Bu haber 1344 kez okundu
 
biz inandık, güvendik ve başaracağız
- Haberi
biz inandık, güvendik ve başaracağız

MHP Kelkit ilçe başkanı Sayın Özkan Kekin beyin başkanlığında partimizin düzenlediği il genel meclisi üyesi adaylarının tanıtımı ve seçilmeleri halinde yapacakları çalışmaları anlatmak üzere çeşitli köy ve belde ziyaretlerinde bulunuyorlar.

 

MHP Kelkit ilçe başkanlığının düzenlediği programlar kapsamında ziyaretlerini sürdüren il genel meclisi üyesi adayları, hafta içi belde ve köylerde çeşitli temas ve ziyaretler ediyor, hafta sonu ise ilçemiz Kelkit’te esnaf ziyaretlerinde bulunuyorlar.

 

MHP MYK Üyesi Sayın; Akın Üstün bey yoğun bir Tempo ile her tarafa yetişmeye çalışıyor. Cumhur ittifakı Kelkit belediye başkan adayı Aziz Nas’ın bütün programlarının yanında, bunun dışında kalan zamanlarda ise, parti teşkilatı ile köy çalışmalarına ve belde teşkilatlarının çalışmalarında da yoğun bir gayret sarf etmekte olan Sayın Üstün merkez ve diğer ilçelerdeki teşkilat programlarında aksatmadan almış olduğu sorumluluğu yerine getirmek için büyük bir efor sarf ettiği vatandaş tarafından da takdir edilmektedir.

 

MHP ilçe başkanı Sayın Özkan Keskin beyin organize ettiği programlar dahilinde il genel meclisi adayları girmedik gönül, sıkmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Gittiğimiz belde ve köylerde halk bizi çok iyi karşılıyor, bizi bağırlarına basıyorlar, halkın teveccühü bizimle birlikte biz bunu gözlemliyoruz.

 

Kelkit’i Gümüşhane’de bizler temsil edeceğiz. Kelkit’te genel merkezimizin onayı ile cumhur ittifakı oluşturuldu. inşallah oluşturulan bu ittifak bu topluma ilelebet sürecektir. Kelkit’te MHP belediye başkan aday çıkarmadı. Bu ittifak partilerimizin bir birlerine çeşitli jestler yaparak oluşturduğu bir ittifaktır.

 

31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde cumhur ittifakının Kelkit belediye başkan adayı Aziz Nas’ın kazanması için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz, inanıyoruz ki onlarda il genel meclis üyesi adayı oylarıyla bizi destekleyecekler.

 

Partimiz MHP olarak, Küresel güçlerin karşısında milli güçler ile bir araya gelerek, bu oyuna dur demeliyiz dedik ve bu oyunu bozduk. Bu kızıl elma davasıdır. "Bizim nihâi gayemiz, İlâyı Kelimetullah için Nizâm-ı Alem davasıdır.

 

 MHP ilçe teşkilatı olarak cumartesi günü Aydın Doğan Caddesi üzerinde yürüyerek ilçe halkı ve esnafını selamladık. biz inandık, güvendik ve başaracağız diyerek iddialı konuştular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: biz, inandık,, güvendik, ve, başaracağız, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı