Haber Detayı
12 Mart 2018 - Pazartesi 22:35 Bu haber 2108 kez okundu
 
Bizim icin onemli olan Gümüşhanespor dur
Değerli Basın Mensupları, Teknik Direktör Güvenç Kurtar ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Kendisine kulübümüze verdiği emekler için teşekkür eder, futbol hayatında başarılar dileriz.
SPOR Haberi
Bizim icin onemli olan Gümüşhanespor dur

Değerli Basın Mensupları, Teknik Direktör Güvenç Kurtar ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Kendisine kulübümüze verdiği emekler için teşekkür eder,  futbol hayatında başarılar dileriz.

Takımımız ara vermeden Hacettepe maçı hazırlıklarına, takım antrenörümüz Sezgin Köprülü yönetiminde başladı. Takımızın teknik direktörlük görevi için atılan somut adım basın mensuplarıyla ve taraftarlarımızla paylaşılacaktır.

‘Bizim icin onemli olan Gümüşhanespor dur

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Kulüp Başkanımız İsmet Çakmak, “Gümüşhanespor’un hedefi nettir. Bu hedef doğrultusunda gereken çalışmalar yapılacaktır. Sezon sonu özlemle istediğimiz şampiyonluk için tüm mücadelemizi göstereceğiz. Bu yolda taraftarlarımızın sonsuz desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Onlar her zaman Kırmızı-Beyazlı takımımızın itici gücü olmuştur. Gümüşhanespor bireylere mahkum kalmadan her zaman kalıcı kalmalıdır. Bunun için hep ve tam destek sağlanmalıdır. Uzun ve zorlu maçlar bizleri bekliyor. Sezonun ikinci yarısında düşme potasında olan ve Play-Off’ isteyen takımlar daha hırsı maçlarına çıkıyor. Tabi ki bizlerde bunun farkındağız. Önümüzde 7 final maçı var. Birlik ve beraberliğimizi koruyarak hedefimize ulaşmak istiyoruz” diye konuştu

Başkan Çakmak, “Şampiyonluk yolunda ilerleyen Gümüşhanespor’umuza geçmiş dönemde başkanlık ve yöneticilik yapan herkese, desteklerini esirgemeyen Gümüşhane Valisi Okay Memiş’e, Onursal başkanımız ve Milletvekilimiz Hacı Osman Akgül’e, Milletvekilimiz Cihan Pektaş’a,  ve Gümüşhane Belediye Başkanımız Ercan Çimen’e teşekkür ediyorum. Bizler bir oldukça ve tek bir paydada birleştikçe hedefimize kavuşacağımıza olan inancım sonsuzdur.” Dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Bizim, icin, onemli, olan, Gümüşhanespor, dur,
Yorumlar
Haber Yazılımı