Haber Detayı
07 Temmuz 2019 - Pazar 13:07 Bu haber 1285 kez okundu
 
Bu Ayıp Kelkit'e Hiç Yakışmıyor
Kelkit'te dolmuş bekleyen yolcuların kışın soğutan yazın ise yağmurdan korunması için dönemin belediye başkanı Ünal Yılmaz tarafından yaptırılan dolmuş Duraklarının camları kimliği belirsiz kişiler tarafından kırılıyor.
KELKİT Haberi
 Bu Ayıp Kelkit'e Hiç Yakışmıyor

Kelkit’te dolmuş bekleyen yolcuların kışın soğutan yazın ise yağmurdan korunması için dönemin belediye başkanı Ünal Yılmaz tarafından yaptırılan dolmuş Duraklarının camları kimliği belirsiz kişiler tarafından kırılıyor.

Durak camlarının kırılmasına tepki gösteren belediye meclis üyesi İrşadi Bilgin, devlet malına verilen zararlar da  tüyü bitmemiş yetimin Hakkı’nın olduğunu iyi bilen bir toplum olmamıza rağmen bu tür olayların olması çok acı bir gerçektir dedi.

Bilgin aslında bu tablodan herkes kendine düşen payı almalıdır ve acaba biz toplum olarak nerede yanlış yaptık, bu neden böyle oluyor diye düşünmelidir.

Devamlı eğitim şart dediğimiz eğitim nerde kaldı. Bu sorumsuz kişiler gerekli merciler tarafından bulunarak adalete teslim edilmelidirler.  Umarız bu nahoş durumlar ilçemizde bir daha yaşanmaz ve son bulur dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: , Bu, Ayıp, Kelkit'e, Hiç, Yakışmıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı