Haber Detayı
15 Eylül 2019 - Pazar 03:24 Bu haber 2145 kez okundu
 
Bürokrasi Engelini Genelbaşkan Bahçeli’ye Taşıdı
MHP il genel meclisi üyesi Coşkun Korkmaz kamuda bürokrasi engelini genel başkan Dr. Devlet Bahçeli’ye taşıdı.
KELKİT Haberi
Bürokrasi Engelini Genelbaşkan Bahçeli’ye Taşıdı

MHP il genel meclisi üyesi Coşkun Korkmaz kamuda bürokrasi engelini genel başkan Dr. Devlet Bahçeli’ye taşıdı.

 

Milliyetçi Hareket partisi ( MHP) genel başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin Tebrik, Teşekkür ve Takdir ziyaretleri kapsamında geldiği Bayburt ilinden Erzincan iline geçerken Köse ilçesinde, Kelkit ilçesinde ve MHP’nin tek bayan belediye başkanına sahip olan Deredolu beldesinde kurbanlar kesilerek karşılama yapıldı.

Genel başkan Bahçeli’yi karşılayanlar arasında olan MHP il genel meclis üyesi Coşkun Korkmaz, ilçemiz Kelkit’te olan birtakım sıkıntıdan bahsettiğini genel başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin ise il genel meclis üyesi Korkmaz’dan kendisine rapor hazırlaması konusunda talimat verdiği açıklamasında bulundu.

 

Genel Meclis üyesi Korkmaz, MHP genel başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin ziyareti sırasında kendilerini yalnız bırakmayan ve teşkilatımızı güçlenmesinde ve bir arada durmasına büyük katkı koyan her daim yanımızda olan Sayın MYK üyemiz Akın Üstün’e karşılama organizasyonlarını yapan İlçe başkanlarına, ülkü Ocakları başkanlarına, Belediye başkanlarına, Belediye başkan yardımcısına, Belediye ve il genel meclis üyelerimize, çok değerli hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ifadesinde bulundu.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Bürokrasi, Engelini, Genelbaşkan, Bahçeli’ye, Taşıdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı