Haber Detayı
12 Mayıs 2019 - Pazar 16:47 Bu haber 1725 kez okundu
 
Bütün Annelerin Anneler Gününü Kutluyorum
Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas; 12 Mayıs Anneler günü dolaysıyla mesaj yayınladı.
KELKİT Haberi
 Bütün Annelerin  Anneler Gününü Kutluyorum

Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas;  12 Mayıs Anneler günü dolaysıyla mesaj yayınladı. Başkan Nas mesajında; Şu ifadelere yer verdi.

Dünyaya gözlerimizi ilk açtığımızdan itibaren sevgisiyle, şefkatiyle, merhametiyle bizleri kucaklayan, hayatını çocuklarına adayan her anımızda yanımızda olan ve hakkı hiç ödenemeyecek olan annelerimizin bu özel gününü kutluyorum. Sevgiyi temelde ele alan annelerimiz, bizler için dünyanın en kıymetli varlıklarıdır. Anne sevgisini kalplerinde yaşatabilenler için yılın bir günü değil, yılın her günü Anneler Günüdür.

Bizim inanç anlayışımıza göre, annelik dünyanın en yüce, en kutsal vazifelerinden biri; anneler ise iyiliği en çok hak eden varlıklardır. Sevgili Peygamberimiz, 'Cennet, annelerin ayakların altındadır' diyerek, anneliğin ne kadar kutsal ne kadar mübarek olduğunu ifade etmiştir.

Annelerimiz, bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak görüp, tüm hayatlarını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan nadide çiçeklerdir. Annelerimizin yaşamını kolaylaştırmak, yalnızca gereksinim duyduklarında değil, her zaman yanlarında olmak, onları sevmek ve emeklerinin boşa gitmediğini gösterecek bir yaşam biçimini kabul etmek, hepimize düşen en büyük sorumluluktur. Bu düşüncelerle, bizleri güçlü kılan yüce varlıklarımız annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor saygı ve hürmetlerimi sunuyorum ifadesinde bulundu.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: , Bütün, Annelerin, , Anneler, Gününü, Kutluyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı