Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 11:44 Bu haber 3228 kez okundu
 
Cumhur İttifakı Kelkit'te 31 Mart Seçimlerinin İlk Startını Verdi
Cumhur İttifakı, 31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin startını Kelkit'te verdi.
SİYASET Haberi
Cumhur İttifakı Kelkit'te  31 Mart Seçimlerinin İlk Startını Verdi

Cumhur İttifakı, 31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin Startı’nı Kelkit’te verdi.

AK Parti Gümüşhane  Milletvekili Cihan Pektaş, Kelkit Belediye Başkan adayı Aziz Nas, Kelkit İlçe Başkanı Sacit Tüysüz ve AK Parti il genel meclisi üyeleri Mustafa Pala, Ahmet Güler, Fikret Akan ve çok sayıda partili ile birlikte Kelkit ilçe esnafına ziyaret’te bulundular.

Kelkit programı dahilinde cumartesi günü saat 10.30 da Ak Parti ilçe başkanlığını ziyaret eden Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş burada partililer  tarafından parti binası önünde karşılandı.

Birlikte teşkilata çıkarak ilçe başkanlığı görevine yeni atanan ilçe başkanı Sadi Tüysüz’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve toplantı Salonu’na geçerek partililerle 31 Mart belediye seçimleri üzerine istişare ettiler.


Milletvekili Pektaş; Teşkilat ziyareti sonrası beraberindeki heyetle ile birlikte Cumhur İttifakının diğer ortağı MHP Kelkit İlçe Teşkilatına nezaket ederek ittifaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek MHP yönetimine teşekkür etti.

Burada konuşan Milletvekili Pektaş; "Cumhur İttifakı 15 Temmuz sonrası milletimizin bağrından çıkmış bir ittifaktır. Allah'ın izniyle 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı'nın en büyük zaferi Kelkit’te olacaktır. Hedefimiz Kelkit Belediyesini Cumhur İttifakının adayı Aziz Nas’a kazandırmak olacaktır. Biz İki teşkilat tek yürek olmalıyız. Milletin ve teşkilatlarımızın içine fitne sokulmasına asla müsaade etmemeliyiz dedi.


MHP İlçe Başkanı Özkan Keskin vekil ve beraberlerindeki heyetin kendilerini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve genel merkezde alınan karar bizim için her şeyin üstündedir mesajı verdi. Diri ve iri olmamız gerekir dedi.

Cumhur ittifakının adayı Aziz Nas, MHP ilçe başkanı ve beraberindeki heyete hitaben  yaptığı konuşmada  iki parti tek aday anlayışının seçim kuruluna verilen listelerde samimiyeti göreceksiniz ve aynı samimiyetimizi belediyeyi yönettiğimizde’ de göreceksiniz. Belediyeyi birlikte yöneteceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek bu başarıyı elde edeceğimize inancımız tamdır, dedi.

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, ve beraberindeki heyet MHP İlçe Başkanlığı ziyareti sonrası, birlikte ilçe esnafını Ziyaret ederek 31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde, Cumhur İttifakının adayı Aziz Nas için destek istediler. İlçe esnafını ziyareti sırasında Milletvekili Cihan Pektaş’a  Deredolu belediye başkanı ve adayı  Ahmet Genel, Söğütlü belediye başkanı ve adayı Hasan Türkel,Öbektaş belediye başkanı  adayı Muzaffer Kartal , Ak Parti il genel meclis üyeleri ve aday adayları  ile birlikte  çok sayıda  partili  eşlik etti.

Ziyaret sırasında ilçe emniyetinin güvenlik tedbiri aldığı ve Vekil Pektaş’a yönelik tepkilerin olduğu gözlemlenirken, cumhur ittifakının adayı Aziz Nas; sempati ile karşılandı.

Günün ilerleyen saatlerinde ilçeye gelen AK Parti, Genel Merkez Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Başkanı 23.24.25.Dönem Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın,  Ak Parti ilçe başkanlığı görevine yeni atanan Sadi Tüysüz, ilçe İl Genel Meclis Üyeleri, Belde Belediye Başkanları ile birlikte çarşı esnafına 'hayırlı işler' dilediler ve kahvehane’de oturarak vatandaşlar ile sohbet etme imkanı buldular.

Günün sonunda esnaf ziyaretini değerlendiren Milletvekili Pektaş; Hemşehrilerim bilsinler ki, Türkiye için Çanakkale ne ise Kelkit’te odur. Seçim start’ını vererek Kelkit esnafını ziyaret ettiğimiz sıra’da bizleri gönülden karşılayan desteklerini eksik etmeyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz, dedi.

 

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Cumhur, İttifakı, Kelkit'te, , 31, Mart, Seçimlerinin, İlk, Startını, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı