Haber Detayı
07 Nisan 2021 - Çarşamba 00:53 Bu haber 2411 kez okundu
 
DERİN AMERİKA VE CIA HADDİNİZİ BİLİN!
Kimse hayallere kapılmamalıdır. Bizimde öfkemizi toplamaktadırlar. Biz hepimiz al bayrağının altında bölücülerin kökünü kazmak için tetikte bekliyoruz.
GÜMÜŞHANE Haberi
DERİN AMERİKA VE CIA HADDİNİZİ BİLİN!

Kimse hayallere kapılmamalıdır. Bizimde öfkemizi toplamaktadırlar. Biz hepimiz al bayrağının altında bölücülerin kökünü kazmak için tetikte bekliyoruz.

Bu küstahlığı yapanlar dış güçlerin piyonları fantezi düşüncelerle darbe çağrışımlı ihanet derecesinde sözler sarf etmişlerdir. Türkiye’de lüzumsuz gerginlikler oluşturmak istiyorlar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni önce Montrö açıklamalarıyla emperyalist güçlerden aferin almışlardır. Bölücüleri ve vatan hainlerini cesaretlendirmiş, katkı sağlamak suretiyle bir tabur 104 vesayetçi amiral imzasıyla yayınlanan gece yarısı darbe imalı bildirinin altında ne yatıyor. Derin Amerika ve CIA haddinizi bilin hodri meydan!

Dünya’da İstanbul ve Çanakkale boğazından hariç başka parasız geçilen hiçbir deniz yolu yoktur. Yunan’ın Korint Kanalı’ndan geçende para verir. Panama Kanalı’ndan geçende para verir. Süveyş Kanalı’ndan geçende para öder. Bu bir rezilliktir. 104 generalin yaptığı bu bir azli yettir. 36 tadile ilaveden bizde boğazların tadilini istiyoruz. Dünya’da böyle beleş geçilen bir deniz yolu yoktur. Eğer kaptan yardım isterse kılavuz ücreti öder. Bir para ödememek için kılavuzda istemez. Gelir bir yalıya çarpar. 60 senede araştırmalarımıza göre 6 tane kaza olmuştur. Yalıya çarpan, çarpışıp batan bu demektir ki en az her 10 senede 15 senede bir kaza oluyor. Gitgide de gemiler çoğalıyor. 2. kanal düşünülüyor bu 2. kanalda bedava mı olacak? 5 yılda Süveyş Kanalı’na göre Türkiye’nin zararı 5 milyon dolardır. Dünya’nın neresinde görülmüş böyle bir zarar. Osmanlı İmparatorluğu zamanında bile ecnebi buradan ücret ödeyerek geçerdi. Türkiye için bu aczi yet ifadesidir. Yanlış bir tatbikattır. Biz boğazlardan otomobil ile geçiyoruz da para ödüyoruz. Boğazlardan geçerken 1,5 km yol için ücret öderken neden denizden geçen gemiler 15 km deniz yoluna niye ücret ödemiyor.

Gavura imtiyazı destekleyen generallerin yurt dışı çıkışları yasaklanmalıdır. Rütbeleri sökülmelidir. Emeklilik hakları kaldırılmalı, emekli maaşları kesilmelidir. İleriye dönük emekli ikramiyeleri geriye alınmalıdır. Askeri sosyal tesis ve askeriye girişleri yasaklanmalıdır. 5.Kol faaliyetlerine Müslüman Türk Milleti olarak müsaade etmeyeceğiz. Türkiye’ye kimse ayar veremez.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

KAMUOYU BİLİNÇLENDİRME DERNEĞİ BAŞKANLIĞI

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: DERİN, AMERİKA, VE, CIA, HADDİNİZİ, BİLİN!,
Yorumlar
Haber Yazılımı