Haber Detayı
02 Kasım 2018 - Cuma 15:17 Bu haber 1633 kez okundu
 
Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Üniversite temsilciliğinde bayrak değişimi
Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Üniversite Temsilciliğinde bayrak değişimi yapıldı. Osman Kara yeni başkan seçildi.
GÜMÜŞHANE Haberi
Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Üniversite temsilciliğinde bayrak değişimi

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Üniversite Temsilciliğinde bayrak değişimi yapıldı. Osman Kara yeni başkan seçildi.

143 sendika üyesinin oy kullandığı seçimlerde Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Üniversite Temsilciliği Yönetim Kurulu üyeliğine Dr. Öğretim Üyesi Osman Kara, Sultan Akyazı, Arş. Gör. Ahmet Vural, Mustafa Urhan, Arş. Gör. Fatih Uyar, Mustafa Şeren ve Doç. Dr. Salih Yıldız seçildi.

Seçim sonuçlarının Eğitim-Bir-Sen Genel Merkezine ulaştırılmasından sonra yapılan devir teslim töreni ile yeni yönetim görevine fiilen başladı. Devir teslim töreninde yönetim kurulu adına başkan Dr. Öğr. Üyesi Osman Kara, başkanlığı devraldığı Emin Özel’e bir plaket sunarak hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Törende eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Başkanlığa seçilen Dr. Öğr. Üyesi Osman Kara, devir teslimde şunları dile getirdi: “Bu bir bayrak yarışıdır. Güveni Güce Alın terini Kazanıma Dönüştüren Sendikacılık Anlayışı ile aldığımız bu bayrağı daha ilerilere ulaştırabilmek için elimizden gelen hizmeti üyelerimize sunmaya gayret edeceğiz. Böyle güzide bir topluluğa hizmet imkanı bulduğumuz için son derece mutluyuz. Yeni yönetim olarak devraldığımız bu görevi yerine getirirken “Doğrunun yanında, yanlışın karşısında” ilkesi ile hareket edeceğiz. Bu kan değişimi temsilciliğimize fayda sağlayacaktır” dedi.

Başkanlığı Dr. Öğr. Üyesi Osman KARA’ya devreden Emin Özel ise “2014 yılından bu yana taşıdığımız bayrağı saygıdeğer hocam Dr. Öğr. Üyesi Osman Kara’ya devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu süreçte hatamız olmuş olabilir, bu hususta tüm üyelerimizden özür dileriz. İnşallah yeni yönetim bıraktığımız bayrağı daha ilerilere taşıyacaktır. Bu konuda biz de kendilerine yardımcı olmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Eğitim Bir-Sen Gümüşhane Üniversite Temsilciliğinde oluşan yeni Yönetim Kurulunda görev dağılımı da belli oldu:

Osman Kara (Başkan)

Sultan Akyazı - Başkan Yardımcısı (Başkan Vekili)
Doç. Dr. Salih Yıldız - Başkan Yardımcısı (Basın ve İletişim)
Mustafa Urhan - Başkan Yardımcısı (Mali İşler)
Arş. Gör. Fatih Uyar - Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler)
Mustafa Şeren - Başkan Yardımcısı (Mevzuat)
Arş. Gör. Ahmet Vural - Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma)
 

Kaynak: Editör: Furkan ZEYREK
Etiketler: Eğitim-Bir-Sen, Gümüşhane, Üniversite, temsilciliğinde, bayrak, değişimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı