Haber Detayı
15 Şubat 2020 - Cumartesi 14:10 Bu haber 3175 kez okundu
 
Erdoğan’dan eski başkanlara teşekkür mektubu
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin kuruluşundan bugüne Gümüşhane’de, görev yapmış olan ilçe başkanlarına teşekkür mektubu gönderdi.
SİYASET Haberi
Erdoğan’dan eski başkanlara  teşekkür mektubu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin kuruluşundan bugüne Gümüşhane’de, görev yapmış olan ilçe başkanlarına teşekkür mektubu gönderdi.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Celalettin Köse, mevcut ilçe başkanlarıyla birlikte kuruluştan itibaren görev yapan ilçe başkanlarını bizzat ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mektubunu teslim etti.

 

Başkan Köse, yaptığı açıklamada, “AK Partimizin kuruluşundan bugüne kadar fedakarca hizmet etmiş olan ve inandığı yolda yürümeye devam eden ilçe başkanlarımıza Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından gönderilen teşekkür mektuplarını kendilerini bizzat ziyaret ederek takdim ediyoruz. Partimize yapmış oldukları hizmetlerden dolayı İlçe başkanlarımıza müteşekkir olduğumuzu bildirerek, teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

 

AK Parti Gümüşhane teşkilatı olarak önceki dönemlerde görev yapan arkadaşlarıyla birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmak için hep birlikte gece gündüz çalışacaklarını dile getiren Başkan Köse, “AK Parti 2002'den bu yana her alanda hayal dahi edilemeyecek reform niteliğinde büyük işleri hayata geçirdi. Bizlerde AK Parti Gümüşhane teşkilatı olarak birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Cumhurbaşkanımızın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Üstlendiğimiz sorumluğun gereği olarak önceki dönemlerde görev almış partililerimizin tecrübelerinden istifade ederek hep birlikte Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın göstermiş olduğu 2023 hedeflerine yürüyeceğiz. AK Partimizi daha ileriye taşıyacağız” diye konuştu.

Başkan Köse, Mart ayının son haftasında ilçe kongrelerinin başlayacağını da belirterek, “Partimizin kapısı milletimize hizmete talip olan herkese sonuna kadar açıktır. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar çeşitli kademelerde görev almış ve partimize gönül vermiş herkese en içten dileklerimle teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdoğan’dan, eski, başkanlara, , teşekkür, mektubu,
Yorumlar
Haber Yazılımı