Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 01:47 Bu haber 1080 kez okundu
 
Gençlik Spor Müdürlüğünden Anlamlı Faaliyet.
Gençlik spor il müdürlüğünü "Mutlu Çarşamba " Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında gülen yüzler bakım ve rehabilitasyon merkezini ziyaret ettiler.
GÜMÜŞHANE Haberi
Gençlik Spor Müdürlüğünden Anlamlı Faaliyet.

Gençlik spor il müdürlüğünü "Mutlu Çarşamba "  Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında gülen yüzler bakım ve rehabilitasyon merkezini ziyaret ettiler.

Gençlik spor il müdürlüğünü hayata geçirdikleri projelerinden biri olan "Mutlu Çarşamba "  günü nedeniyle  gülen yüzler bakım ve  rehabilitasyon merkezini ziyaret ettiler.Gençlik spor il müdürlüğü olarak "Mutlu Çarşamba" nedeniyle,Bakım ve rehabilitasyon merkezindeki engelli vatandaşlara  hediyeler götürdüler. Yaş günü pastası kestiler.Eşofman takımı hediye etiler.Gençlik il müdürlüğü bünyesinde bulunan havuz ve diğer sportif alanlardan bu ve benzeri hizmet veren tüm rehabilitasyon firmalarının havuz ve sportif faaliyetlerinde kendilerine öncelik verilebileceği bilgisini  paylaştılar.

Gülen yüzler bakım ve rehabilitasyon işletme sahibi Güven Ülker ise "Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğümüz ve ekibine  bu nazik ziyaretlerinden dolayı, ben kurucu müdür olarak  teşekkür ediyorum.Bundan sonraki çalışmalarımızı da koordineli bir şekilde sürdüreceğiz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençlik, Spor, Müdürlüğünden, Anlamlı, Faaliyet.,
Yorumlar
Haber Yazılımı