Haber Detayı
01 Temmuz 2018 - Pazar 17:13 Bu haber 3134 kez okundu
 
GİAD Başkanı Kurt Önemli açıklamalarda bulundu
Gümüşhane’mizin Ankara'daki önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan GİAD Yönetim Kurulu başkanı Erdal Kurt; Bayram münasebetiyle geldiği Gümüşhane’de önemli ziyaretlerde bulundu.
KELKİT Haberi
GİAD Başkanı Kurt Önemli açıklamalarda bulundu


Gümüşhane’mizin Ankara’daki önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan GİAD   Yönetim Kurulu başkanı Erdal Kurt; Bayram münasebetiyle geldiği Gümüşhane’de önemli ziyaretlerde bulundu.

GİAD Başkanı Kurt Gümüşhane, Şiran, Kelkit ve diğer ilçelerde gerçekleştirdikleri ziyaretler kapsamında gazetemiz Gümüşhane Ekspres ‘ide ziyaretleriyle onurlandırdı.

Başkan Kurt lobi çalışmalarının önemine vurgu yaparken, Gümüşhaneliler olarak bunu bizlerde başarmalıyız. GİAD olarak önümüzdeki günlerde önemli çalışmalarımız olacak bunları ziyaretlerim sırasında sıkça anlatıyorum, Gümüşhane ekspres’in bu anlamda önemli bir görevi yürüttüğünü görüyorum hakikaten İstanbul’dan beri takip etmekteyim bu manada Kelkit ilçemiz çok şanslı siz ve haber ailenize çok teşekkür ediyorum ifadelerine yer verdi.

Gazetemiz imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni Nihat Zeyrek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek GİAD başkanı Sayın dostum Erdal beyin görevinde başarılar diliyorum dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: GİAD, Başkanı, Kurt, Önemli, açıklamalarda, bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı