Haber Detayı
06 Ağustos 2017 - Pazar 15:39 Bu haber 20055 kez okundu
 
Grand Yeniçeri Otel Şiran'da Açılıyor
Şiran Belediye Başkanlığı binasının karşısında bulunan Grand Yeniçeri oteli iki yılık bir çalışmanın ardından yakında hizmete girecek.
ŞİRAN Haberi
Grand Yeniçeri Otel Şiran'da Açılıyor

İlçemize Hayırlı Olsun. Bir ilke imza atılarak yılların sorunu çözüme kavuşturuldu…

Uzun yıllardır Şiran’ın en büyük sorunu olan konaklama sorununu iş adamı Metin Yeniçeri çözüme kavuşturuyor. Grand Yeniçeri Otel ilk konuklarını ağırlayacak. İlçemiz meydanında Şiran Belediye binasının karşısında bulunan Grand Yeniçeri oteli iki yılık bir çalışmanın ardından 20 gün sonra hizmete girecek.

90 yatak kapasiteli olan Otel içerisinde 90 ve 35 kişilik iki toplantı salonu, 200 kişi kapasiteli restoran ve kafe yer almakta, aynı zaman nişan, doğum günü partisi ve mezuniyet töreni yapılabilecek donanıma sahip.

Otel Müdürü Tahsin Yetişir yaptığı açıklamalarda;” 20 gün içerisinde açılacak olan otelimizin 90 kişilik yatak kapasitesi bulunmaktadır. İki yıl süren uğraşlar sonucunda otelimiz halka açık pozisyona hemen hemen gelmiştir. Otelimizin en üst katı 200 kişi kapasiteli restoran ve kafe şeklinde dizayn edilmiştir. Aynı zamanda restoran ve kafe amaçlı dizayn edilmiş bu kat, nişan, mezuniyet töreni ve doğum günü partisi yapılabilecek donanıma sahiptir.

Otelimizde biri 90 diğeri 35 kişi kapasiteli iki tane toplantı salonu bulunmaktadır. Otel müdürü olarak bana en umut verici olay, Otelde bulunan kafenin Şiran da ve hatta Gümüşhane’nin ilçeleri arasında benzerinin olmaması ve farklı bir kafe çeşidi olmasıdır. Otelde ortalama 20 çalışan ve bir tane yabancı dil bilen uzman personelimiz bulunacaktır.

Grand yeniçeri otel olarak misyonumuz Şiran’ı turizm açısında ileri seviyeye taşımak ve bölgedeki en iyi otel olmaktır. Grand Yeniçeri Otel, grup konaklama ve faaliyetlerinin yanında ilçemizi ziyaret eden aile ve bireysel misafirlerimize de hizmet verecektir. ”dedi. Kaynak: Beytullah Paça

Kaynak: Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Grand, Yeniçeri, Otel, Şiran'da, Açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı