Haber Detayı
11 Kasım 2018 - Pazar 11:49 Bu haber 3709 kez okundu
 
GÜDEF SON ZAMANLARDA ADINI EN ÇOK DUYURAN KURUM OLDU
Son günlerde adından sıkça söz ettiren İstanbul Gümüşhane dernekler federasyonu GÜDEF Gümüşhaneyi temsil noktasında fazlası var eksiği yok bir şekilde çalışmalarına hız vererek devam ediyor.
GÜMÜŞHANE Haberi
GÜDEF SON ZAMANLARDA ADINI EN ÇOK DUYURAN KURUM OLDU

Son günlerde adından sıkça söz ettiren İstanbul Gümüşhane dernekler federasyonu GÜDEF Gümüşhane’yi temsil noktasında fazlası var eksiği yok bir şekilde çalışmalarına hız vererek devam ediyor.

GÜDEF yöneticileri memleket adına tüm zamanların, en zirvesinde çalışmalara imza atarak, ülkeyi adeta tanıtım sahasına çevirmiş durumda, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Ankara, İstanbul, Kocaeli, Trabzon, Samsun, Televizyon ekranları, sosyal medya v.s v.s nereye baksan orda varlar. GÜDEF yöneticileri son olarak Karadeniz Sivil toplum Kuruluşları Konfederasyonu ( KASTOP )’un 24 Kasımda gerçekleştireceği Seçimli Genel kurulu öncesi istişare toplantısına İlimizi ve GÜDEF imizi temsilen genel başkan Vahit Olgun, Önceki dönem Genel başkanımız Tahsin Söğüt ve Genel başkan Yardımcımız Ali Ağaç ile birlikte katılım sağlayarak değerlendirme ve istişare ettiler.

 

Diğer bir taraftan Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfi, Gümüşhane Belediye başkanlığı, Gümüşhane Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin ortaklaşa düzenledikleri  Gümüşhane Tanıtım Günleri için   Kocaeli’ne giden GÜDEF heyeti, burada stantları ziyaret ederek, Katılımcılarla sohbet etme fırsatı buldular. GÜDEF genel Başkanı Vahit Olgun ve genel başkan yardımcıları Cengiz Taşdemir ile Muammer Korçil, burada stantları gezerek varsa eksiklikleri yerinde görerek, Nisan ayında  İstanbul’da yapılması planlanan Gümüşhane tanıtım günlerinin eksiksiz bir şekilde icra etmek için katılımcılardan dilek, temenni ve bazı izlenimler edindiler.

GÜDEF heyeti edindiği temennilerin başında tanıtım günlerinde Gümüşhane dışından tanıtım için katılımcı istemediklerini,  Gümüşhane’ye ait olan ürünlerin dışında başka yörelere ait ürünlere tanıtım stantı vermeyerek bölgemizin daha fazla tanıtımı sağlanması istendi. GÜDEF heyeti Gümüşhane  tanıtım günlerinin  daha detay ve daha verimli geçmesi yönünde notlar alırken, İstanbulda yapılması planlanan Gümüşhane  tanıtım günlerinin Yenikapı’da yapılacağı müjdesini  verdiler.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: GÜDEF, SON, ZAMANLARDA, ADINI, EN, ÇOK, DUYURAN, KURUM, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı