Haber Detayı
21 Aralık 2017 - Perşembe 01:03 Bu haber 3397 kez okundu
 
GÜDEF' te Tekrar Vahit Olgun Dönemimi Başlıyor ?
İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu GÜDEF genel kurula gitmek için kulis yapmaya başladı.
GÜMÜŞHANE Haberi
GÜDEF' te  Tekrar Vahit Olgun Dönemimi Başlıyor ?

İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu GÜDEF genel kurula gitmek için kulis yapmaya başladı.


Kulislerden sızan bilgilere göre yapılacak genel kurul’da mevcut Başkan Tahsin Söğüt, yeniden aday olmayacağı kulağımıza kadar gelirken yakın arkadaşlarına GÜDEF’in geldiği noktadan daha ileriye taşıyabilecek birilerinin olması derneklerimiz için önem arz etmektedir dediği öğrenildi.


Diğer taraftan İstanbul’daki hemşehrilerimiz söz birliği etmişçesine“Gümüşhane’mize, Gümüşhanelilere hizmet etme sevgisi tartışılmaz olan bir arkadaşımızın yeni dönemde bu kutsal görevi üslenmesi gerekir dedikleri ifade edilmektedir.

Ancak; İsminin açıklanmasını istemeyen bazı hemşehriler ise bu görevi üstlenecek kişinin dernekçilik konusunda bilgi ve birikim sahibi olması gerekir. GÜDEF’in yeni heveslerle kayıp edecek zamanı kalmamıştır. Diyerek bazı isimler öne sürmektedirler.

Gümüşhane Ekspres’in yaptığı küçük çaplı bazı araştırmaya göre GÜDEF’in yeni denem başkanlığı için ismi öne çıkanlar arasında bir tanesi de Eski GÜDEF başkanlarından Vahit Olgun, tabi Derneklerin yönetim kurulu arkadaşlarımızın verdiği destek ve teveccühe Sayın Olgun, kayıtsız kalır mı? Bilinmez ama bilinen bir gerçek var oda geçmişte GÜDEF Başkanı olarak güzel hizmetlere imza atmış  birlik ve beraberliği güçlü kılmıştır.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: GÜDEF', te, , Tekrar, Vahit, Olgun, Dönemimi, Başlıyor, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı