Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 01:24 Bu haber 2130 kez okundu
 
GÜDEF'ten Anlamlı Ziyaret
İSTANBUL GÜMÜŞHANE DERNEKLER FEDERASYONUNDAN YENİ SEÇİLEN BAŞKANLARA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
GÜMÜŞHANE Haberi
GÜDEF'ten Anlamlı Ziyaret

BAĞCILAR DERNEĞİNE ZİYARET;

Bağcılar’da bulunan İl Derneğinin Eylül ayında yapılan kongresinde başkan seçilen Sn. Ali AĞAÇ ve ekibine dernek merkezinde hayırlı olsun ziyareti yapıldı. Ziyarete Federasyon Başkanı Vahit OLGUN, Başkan vekilleri Tuncay DEMİRHAN ve Abdülkerim YILDIZ, Genel Sekreter M. Tahir SOYLU, 2. Bölge Bşk. Celal DEMİR, 3. Bölge Bşk. M. Akif KAYA, Genel Başkan Yardımcıları Cengiz TAŞDEMİR, Nevzat AKHAN ve Remzi İLHAN, Yönetim Kurulu Üyeleri İsa BULUT, Yüksel DEMİR ve Bağcılarda bulunan Köy Dernek Başkanları katıldılar.

Federasyon Başkanı Vahit OLGUN tanışmanın ardından yaptığı konuşmasında, Ali AĞAÇ ve ekibine yeni görevlerinde başarılar diledi. OLGUN, " Değerli arkadaşlar 2 aya yakın bir süre önce seçilmenize rağmen bazı programlarımız dolayısıyla ziyaretimizi gecikmeli olarak yaptık. Başta bu güne kadar Bağcılar Derneğimizde Başkanlık ve Yönetim Kurulu üyeliği yapmış olan herkese teşekkür ediyorum. Bu dernek Federasyonumuzun kurucu derneğinden birisi olması dolayısıyla bizim için önemlidir. Yıllardır federasyonumuzun çeşitli kademelerinde görev almış ve şimdi ise Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Ali AĞAÇ başkanımın derneğimizi daha iyi noktalara taşıyacağından herhangi bir kuşkumuz yoktur. Ayrıca bugün burada bulunan köy dernek başkanlarımıza teşekkür ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum. " dedi.

Dernek Başkanı ALİ AĞAÇ ise, "Öncelikle bugün bizleri ziyaret ederek onurlandıran başta Genel Başkanımız Vahit OLGUN ve ekibine, bizleri her platformda yalnız bırakmayan derneğimize bağlı köy dernek başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Değerli arkadaşlar yeni seçilen ekip olarak büyük bir salon programıyla çalışmalarımıza hız vereceğiz. Ayrıca yapılacak olan çalışmalarda eskiden olduğu gibi federasyonumuzda yanında olduğumuzun bilinmesini istiyorum. Ayrıca Ankara ziyareti başta olmak üzere yapılan çalışmalar dolayısıyla Vahit başkan ve yönetim kurlunda bulunan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. " dedi.

Samimi bir ortamda geçen ziyaret toplu fotoğraf çektirdikten sonra ziyaret sona erdi.

 

BEYKOZ DERNEĞİNE ZİYARET;

 

Beykoz’da bulunan İl Derneğinin Eylül ayında yapılan kongresinde başkan seçilen Sn. Şinasi ATA ve ekibine dernek merkezinde hayırlı olsun ziyareti yapıldı. Ziyarete Federasyon Başkanı Vahit OLGUN, Başkan vekilleri Abdülkerim YILDIZ ve Tuncay DEMİRHAN, Genel Sekreter M. Tahir SOYLU, Genel Başkan Yardımcıları Aydın YILDIZ, Cengiz TAŞDEMİR, Emsal AKHAN, Muammer KORÇİL, Tahsin TEKİNIRK ve Yunus AKÇAY, 1. Bölge Bşk. M. Fatih ÇOBAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali FİDAN, Hasan TAŞCI, İsa BULUT, Turan KELEŞ, Yüksel DEMİR, ve Zekeriya SAKA, Denetim Kurulu Başkanı ve Sultanbeyli Motorlu Taşıyıcılar ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Sefa POLAT katıldılar.

Federasyon Başkanı Vahit OLGUN tanışmanın ardından yaptığı konuşmasında, Şinasi ATA ve ekibine yeni görevlerinde başarılar diledi. OLGUN, " Değerli arkadaşlar 2 aya yakın bir süre önce seçilmenize rağmen bazı programlarımız dolayısıyla ziyaretimizi gecikmeli olarak yaptık. Kongrenizde, aynı gün Bağcılar derneğimizin kongresine katıldığım için bulunamadım. Beykoz derneğinin bugüne kadar birçok başkanıyla federasyonda beraber görev yaptık. Şimdiye kadar Beykoz Derneğimizde Başkanlık ve Yönetim Kurulu üyeliği yapmış olan herkese teşekkür ediyorum. Bu dernek de Federasyonumuzun kurucu derneğinden birisi olması dolayısıyla bizim için önemlidir.  Daha öncede başkanlık yapmış olan Şinasi başkanımızın derneğimizi daha iyi noktalara taşıyacağından herhangi bir kuşkumuz yoktur. Bu sene Gümüşhane’mizin 101. Kurtuluş gününü Anadolu yakasında yapmayı düşünüyoruz. O yüzden Beykoz ve Anadolu yakasında bulunan İl, İlçe ve köy derneklerimize büyük görevler düşmektedir. Yönetim kurulum adına bizleri ağırlayan yönetiminize teşekkür ediyorum. " dedi.

Dernek Başkanı Şinasi ATA ise, "Öncelikle bugün bizleri ziyaret ederek onurlandıran başta Genel Başkanımız Vahit OLGUN ve ekibine ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Sn. Başkan yaptığınız çalışmalar ve özellikle Ankara’da yaptığınız ziyaretleri yakından takip ediyoruz, hemşerilerimiz adına gururlanıyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Federasyonumuzun yapacağı çalışmalarda her daim sizlerle birlikte olduğumuzun bilinmesini istiyor ziyaretiniz dolayısıyla şahsınızda tüm yönetiminize teşekkür ediyorum. " dedi.

 

Samimi bir ortamda geçen ziyaret toplu fotoğraf çektirdikten sonra ziyaret sona erdi.

 

ZİYARETTE GÜNDEME GELEN KONULAR;

 

  1. 101. Kurtuluş programı; 16 yada 17 Şubat tarihinde Anadolu yakasında görkemli bir salon programı yapılması planlanmaktadır.
  2. Tanıtım Günleri; Nisan ayı içerisinde yapılması planlanan günler Yenikapı’da yapılması planlanmaktadır.
  3. Ajanda Çalışması; İstanbul’da bulunan 30.000 hemşerimize ulaşmak için, tüm derneklerin Başkan ve Yönetimlerinin iletişim adreslerinin de olduğu ajanda çalışması planlanmaktadır.
  4. Dernek Ziyaretleri; İstanbul’da bulunan tüm İl, İlçe, Belde ve köy derneklerimiz yönetimleriyle birlikte dernek merkezlerinde ziyaret edilmesi planlanmaktadır.
  5. MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTILARI; İlkini 20 Kasım günü İstanbul’daki Eğitimcilerimiz ile dernek yönetimlerimizin birlikte olacağı yemekli boğaz turu planlanmaktadır.
  6. DİĞER ZİYARETLER; İlkini Ankara’da yapılan ziyaretlere devam edilmesi planlanmaktadır.
Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: GÜDEF'ten, Anlamlı, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı