Haber Detayı
12 Eylül 2016 - Pazartesi 10:26 Bu haber 4450 kez okundu
 
Gümüşhane’de Bayramlaşma Töreni Gerçekleştirildi
Gümüşhane Valimiz Sayın Okay Memiş, Gümüşhane Valiliği ve Gümüşhane Belediyesi tarafından organize edilen bayramlaşma töreninde, il protokolü, kurum müdürleri ve vatandaşlarımızla bayramlaştı.
KÜRTÜN Haberi
Gümüşhane’de Bayramlaşma Töreni Gerçekleştirildi

Bayram namazının hemen akabinde Kemaliye Camii avlusunda gerçekleştirilen kahvaltılı bayramlaşma törenine Sayın Valimizin yanı sıra, Eski Adalet ve Milli Savunma Bakanı Sayın Mahmut Oltan Sungurlu, Gümüşhane Milletvekilimiz Sayın H. Osman Akgül, Garnizon Komutanı Albay Cezayir Danışan, Belediye Başkanı Ercan Çimen, Vali Yardımcısı Şenol Turan, İl Emniyet Müdür Vekili Kazim Gül, AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaşımız katıldı. 

Kemaliye Camii avlusundaki törene katılanlarla tek tek bayramlaşarak sohbet eden Sayın Valimiz ve protokol üyeleri, ardından Köprübaşı Polis Merkezi Amirliği’ne geçerek nöbet tutan polislerimizin de bayramını tebrik ettiler.

Köprübaşı Polis Merkezi Amirliği’nin akabinde beraberindekilerle birlikte Devlet Hastanesi’ne giden Sayın Valimiz, hastanede yatmakta olan hastaların, hasta yakınlarının ve nöbette olan hastane personelinin bayramlarını kutladıktan sonra İl Jandarma Alay Komutanlığı’nı ziyaret etti. Burada tören mangası tarafından karşılanan Sayın Valimiz, beraberindeki protokol üyeleriyle birlikte askeri personel ile tek tek bayramlaştıktan sonra Garnizon Komutanı Albay Cezayir Danışan’ın makamına geçerek, bir süre sohbet etti.

İl Jandarma Alay Komutanlığı ziyareti sonrası beraberindekilerle birlikte 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi personeli ve karayolu üzerinde trafik uygulaması yapan polis ekiplerinin de bayramlarını tebrik eden Sayın Valimiz, bayram ziyaretleri kapsamında son olarak İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, kurum personeliyle bayramlaştı ve bir süre sohbet etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhane’de, Bayramlaşma, Töreni, Gerçekleştirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı