Haber Detayı
15 Şubat 2020 - Cumartesi 11:32 Bu haber 3533 kez okundu
 
Gümüşhane Sporda Bayrağı Eroğlu devraldı
Son dönemde çalkantılı günler geçiren temsilcimiz Gümüşhanespor’da sular durulmaya başladı.
SPOR Haberi
Gümüşhane Sporda Bayrağı Eroğlu devraldı

Son dönemde çalkantılı günler geçiren temsilcimiz Gümüşhanespor’da sular durulmaya başladı. Yönetim içerisinde çıkan anlaşmazlıklar sonrası gerçekleşen istifaların ardından, son olarak kulüp başkanı Cengiz Fırat sağlık sorunlarını gerekçe göstererek başkanlık görevinden istifa etti.

Başkanın istifasının ardından yönetim kurulunun kararıyla temsilcimizin özellikle ekonomik olarak birçok sorununu çözen Gümüşhanespor Mali İşler Sorumlusu Muharrem Güray Eroğlu temsilcimizin yeni başkanı oldu.

Başkanlık görevini devraldıktan sonra ilk demecinde Gümüşhane kamuoyundan destek talebinde bulunan Eroğlu; “Yeni görevimizin hem bizlere hem de camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Kulübümüze bugüne kadar emek veren katkı sağlayan her kademedeki gönüllülerine teşekkür ediyorum. Çalkantılı bir dönemden geçtik ama artık ayağa kalkma zamanı. Ben bu takıma inanmasam görevi kabul etmezdim. Gümüşhanespor’un ligde kalacağına yürekten inanıyorum. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla ne gerekiyorsa yapacağız. Kimsenin şüphesi olmasın. Ancak bunu herkes takdir eder ki, bu yolda hedefe ulaşmak için yalnız bizim gayretlerimiz yetmez. Gümüşhane’yi, Gümüşhanespor’u seven herkesin desteğini bekliyoruz. Geçmişte olan olmuş. Bizim geçmişi konuşacak veya geçmişe ayıracak zamanımız yok. Geçmişe tamamen sünger çekip, takımımıza sahip çıkma zamanı. Tabi ki, konuşulması gereken, kamuoyunun bilmesi gerekenler var. Ancak bunları konuşma zamanı şimdi değil. Önceliğimiz takımımızı hak ettiği yerde tutmak. Bu sebeple sezon sonuna kadar herkesten destek bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Gümüşhane, Sporda, Bayrağı, Eroğlu, devraldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı