Haber Detayı
01 Ekim 2016 - Cumartesi 00:35 Bu haber 3163 kez okundu
 
Gümüşhanede yeni okullar gün sayıyor
Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Yeni Mahalle’de hizmete açılacak olan Yıldız Eskicioğlu Anaokulu...
- Haberi
Gümüşhanede yeni okullar gün sayıyor

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Yeni Mahalle’de hizmete açılacak olan Yıldız Eskicioğlu Anaokulu, Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu ve ismi değiştirilen Şehit Murat Yıldız İlkokulunu inceledi.

Beraberinde Müdür Yardımcısı Mesut Olgun ve Şube Müdürü Adem Doğan’la birlikte il merkezinde hizmete açılacak olan Şehit Murat Yıldız İlkokulu, Yıldız Eskicioğlu Anaokulu ve Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden Doğan, 2016-2017 eğitim öğretim yılı çalışmaları ile ilgili okul müdürlerinden bilgi aldı.

Öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileyen Doğan, yeni Türkiye'nin aydınlık geleceği olan öğrencilere 15 Temmuz Demokrasi Zaferini ve şehitleri asla unutmamaları gerektiğini ifade etti.

Ziyaretlerde okullarla ilgili eksik ve yapılması gereken konularla ilgili notları alan Doğan, “Yeni eğitim-öğretim yılımız sorunsuz bir şekilde başladı. İlimiz ve ilçemizdeki tüm okulları ziyaret ederek okulların son durumu ile ilgili okul yöneticilerinden bilgi alıyorum. Ziyaretlerim devam edecek ve ziyaretlerde okulun eksik ve taleplerini değerlendiriyoruz. Başarılı bir yıl geçireceğimize inanıyorum” dedi.

Yeni Mahalle’de açılacak olan Şehit Murat Yıldız İlkokulu ve Yıldız Eskicioğlu Anaokulu için açılış programının 5 Ekim 2016 Çarşamba günü saat 10.00’da gerçekleşeceği öğrenildi. 
Kaynak: www.gumushane.gen.tr

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhanede, yeni, okullar, gün, sayıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı