Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 18:40 Bu haber 4078 kez okundu
 
Gümüşhaneli bürokratlar iftarda buluştu
Ankara Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği’nin (GÜBDER) organize ettiği programda Gümüşhane’nin yetiştirdiği üst düzey bürokratlar iftarda buluştu.
GÜMÜŞHANE Haberi
Gümüşhaneli bürokratlar iftarda buluştu

Başkent Öğretmenevinde düzenlenen ve Adalet ve Milli Savunma eski bakanı Mahmut Oltan Sungurlu,Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu , Doğa ve Milli Parklar Genel Müdürü Hemşehrimiz Nurettin Taş'ın da katıldığı iftar programında birçok üst düzey bürokrat hazır bulundu. 

Programın açılış konuşması yapan GÜBDER Başkanı Erol Tekçe, 29 Mayıs İstanbul’un Fethi ve tarihimizin en büyük şanlı bir zaferinin yıldönümü olmasının öneminden bahsettikten sonra Ramazan’ın ardından birlik ve beraberlik içerisinde bayrama kavuşma temennisinde bulundu.  

Adalet ve Milli Savunma eski Bakanı Mahmut Oltan Sungurlu da Gümüşhane’nin değerli evlatları ile beraber olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu ise millet olarak çok önemli bir sürece girildiğini, 24 Haziran seçimlerinin bir beka sorunu olduğunu ve bu konuda halkın uyanık olması gerektiğini söyledi. 

Program Gümüş Gelişim Akademisi (GGA) 2017-18 mezunlarının sertifika töreni yapılmasıyla sona erdi.

Kaynak: Editör: Furkan ZEYREK
Etiketler: Gümüşhaneli, bürokratlar, iftarda, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı