Haber Detayı
21 Ocak 2018 - Pazar 12:14 Bu haber 2042 kez okundu
 
GÜSEV’in bursları açıklandı
Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı'nın (GÜSEV), 2017 – 2018 eğitim öğretim döneminde burs vereceği bin Gümüşhaneli öğrenci belirlendi.
EĞİTİM Haberi
GÜSEV’in bursları açıklandı


 

Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı'nın (GÜSEV), 2017 – 2018 eğitim öğretim döneminde burs vereceği bin Gümüşhaneli öğrenci belirlendi.

Vakıf Başkanı Nevzat Gürler, bu yıl Gümüşhaneli 2 bin 701 lisans öğrencisinin burs başvurusunda bulunduğunu, başvurular üzerinde yapılan inceleme ve değerlendirmeler neticesinde Vakıf yönetim kurulunun bin öğrenciye burs desteği sağlaması kararı aldığını söyledi.

Yapılan başvuruların her yıl olduğu gibi bu yılda vakıf bünyesinde kurulan Vakıf Burs Değerlendirme Komisyonunca değerlendirildiğini ve isimlerin belirlendiğini dile getiren Gürler, vakfın burs ödemelerini 2 eşit parça halinde 500’er TL olmak üzere toplamda her öğrenci için bin TL olarak ödemeyeceğini söyledi.

Vakfa bağışta bulunarak öğrencilerin eğitim ve öğretim süreçlerine katkıda bulunmalarına vesile olan destekçilere, bağışçılara tüm öğrenciler adına teşekkür eden Gürler, eğitimlerini sürdüren öğrencilere de ders ve sınavlarında başarı dileklerinde bulundu.

Burs almaya hak kazanan ve listede isimleri açıklanan öğrencilerin en geç 5 Şubat 2018 tarihine kadar gerekli evrakları tamamını eksiksiz biçimde hazırlayarak Vakfın Halil Rıfat Paşa Mahallesi Güler Sokak No:42 D. 1 Okmeydanı-Şişli / İst. Adresinde bulunan Vakıf Merkezine kargo yolu ile ulaştırmaları gerekiyor.
Burs Almaya Hak Kazanan Öğrencilerden İstenilen Evraklar:
1.    Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
2.    Bir adet fotoğraf
3.    Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Nüfus müdürlüğünden alınacaktır)
4.    Öğrenci belgesi
5.    Transkript belgesi (2. ve üstü sınıfta okuyanlar için zorunludur)
6.    Vakıflar Bankasından (VAKIFBANK) öğrencinin adına açılmış hesap numarası ve İBAN bilgileri


Not:
a)    Belgelerini zamanında vakfımıza ulaştıramayan (05.02.2018 Tarihinden sonra ulaşan evraklar değerlendirme dışında tutulacaktır.) 
b)    Eksik ya da yanlış evrak gönderen,
c)    Burs başvuru kriterlerine uymadığı halde başvuruda bulunan
d)    Burs başvurularında yanlış beyanda bulunan  öğrencilere burs ödemesi yapılmayacaktır.

 

İŞTE 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM SEZONUNDA GÜSEV BURSU ALMAYA HAK KAZANANLAR:

 

AD SOYAD BABA ADI  KÖY
ABDULBAKİ KELEŞ İRFAN ÜNLÜPINAR
Abdulbaki ÇUBUKCU Hasan DEMİRKAPI KÖYÜ
Abdulhalim Akhan Mustafa Merkez
Abdulhamit Üçüncü Bekir Ardıçlı
ABDULKADİR PALANCI Medet Yurt köyü
Abdulkadir Mutlu Mahmut Yukarı Özlüce Köyü
Abdulkadir Mutlu Hacı Yusuf Köycük köyü
Abdulkadir NEGİZ Fehmi sadak köyü
ABDULKADİR ARAS HACI SÜLE
Abdullah Mete Tahsin Dereyüzü köyü
Abdullah furkan Akgül Can Merkez
Abdullah Taha Asan  Telat  övünce
Abdulsamed PASLI Abdurrahim Kabaköy
ABDULSAMET KARAHAN MECİT SÜLE KÖYÜ
Abdulsamet Tanyeri Mikail Salördek
ABDULSAMET Vural Yaşar Gümüşgöze
ABDULSAMET  ERMİŞ  ABDULLAH  AKPINAR 
abdurrahim söğüt yusuf söğütağıl
Abdülhamit Şanlıtürk Habib Esenyurt
Abdüssamet  Korkmaz Mehmet Gümüşgöze 
Adem Çakır Selahattin Gödül
Adem Tosun Mehmet Söğütlü
ahmet demirel nihat gülaçar
Ahmet Mayda Hacı Turan Balkaya Köyü
Ahmet Mutlu Nevzat Sarışeyh köyü
Ahmet Soylu Osman Yeniköy 
AHMET TUNA MEHMET TELME
AHMET YÜCEL ERCAN SARICA
ahmet taşdemir yusuf merkez
Ahmet  Ayan Nazım Gökçeköy
Ahmet Alperen Sünnetçi Emrah Keçikaya
Ahmet emin Yazici Hamil Kecikaya
Ahmet Emir Köse Murat Tekke Köyü
Ahmet Furkan Tunç Halit Salyazı
Ahmet Sırrı  Çelik Şükrü  Kılıçtaşı Köyü 
Ahsen Baloğlu Rubil Yok
Aleyna Bildik Hüseyin  Geçit köyü 
aleyna yavuz    
ALEYNA AKGÜL TUNCAY MERKEZ MAHALLESİ
Aleyna Kaya Hüseyin Avşarbey (Çaltılı)
Aleyna KÖKMEN Ertuğrul Pehlivantaşı Köyü
Aleyna Duran Ali Karaçukur
Aleyna Yılmaz Halil Akbulak
Aleyna irem Daltaban Emren Kelkit merkez
Aleynanur Yazgan Şerif Tekke köyü
Ali AYDIN Adem Araköy köyü
ali çolak ömer  çayırçukur köyü
Ali Bayram Mehmet Gündoğdu Köyü
Ali KORKMAZ Ömer Gerdekhisar
ALİ BURAK YEŞİL BÜNYAMİ ARZULARKABAKÖY
Ali Eren Gök Erdem Gökdere
ALİ FUAT AKTAŞ HÜSEYİN ŞEPHANE
Ali Kemal Demirel Fehmi Dedeli Köyü
Ali Osman Tonyalı YUSUF Budak KOYU
Alparslan sezgin Tahsin söğütlü beldesi
Alparslan Onuk Hüseyin  söğütlü beldesi
Alparslanhan türkeş Kesler Dursun ali Merkez
Alper Özder İsmet Deredolu
Alper  Öktem  Salih  Çamlı köy 
arif osman akyol muammer kılıçtaşı
Asiye Selçuk Yusuf Gümüşgöze Beldesi
ASİYE AKGÜL TUNCAY MERKEZ MAHALLESİ
Aslı Demirci Ayhan Budak
Aslıhan ERTUÇ Aydın Balkaya Köyü
Aslıhan Kudun Muhammet Köse
Aslıhan Öztürk Ahmet Evren köyü
Asude Pala Doğan Gerdekhisar
Asuman Ateş Abdullah Yeniköy
Asuman Sözen Mehmet Yuvacık koyu
Ayça Aydurmuş Canay Dibekli Köyü
ayça nur karagöz vedat  
ayșe hilal yılmaz irfan gümüștuğ
Aykut Kına Kayhan BAŞPINAR
Aykut Kara Yalçın Ara köyü
Aylar Onuk Huseyin Sogutlu belediyesi
Aysel Keskin Ernail Gümüşgöze 
Ayşe Özgür Davut Sökmen köyü
Ayşe ASLAN Aziz Yeniyol Köyü
AYŞE TAŞDELEN PAŞA YAYLIM KÖYÜ
Ayşe TOK Akay Mahmatlı
Ayşe ÖZER Özgür Kaş Köyü
Ayşe Aytekin Yılmaz Yıldız Köyü
Ayşe  Gümüş  Salih İlecik Köyü 
Ayşe Nur Ergüder Ömer Yok
AYŞE SİNEM YURT ZEKİ KABAKÖY
AYŞEGÜL ÖZEL HATEM ALACAHAN
ayşegül uyanık vehbi GÜNEYÇEVİRME
Ayşegül  Aydoğdu  Nurettin  Tekke
Ayşenur Hayal Celal Demirören
Ayşenur Künt HacıAli Köycük köyü
Ayşenur TOZLU Selim Kocayokuş
Ayşenur Tursun Halil Gödül köyü
Ayşenur Türkel Salim Söğütlü Beldesi
ayşenur uçan hamza arzularkabaköy köyü
Ayşenur Çimen Bekir Esenyurt
AZİZ YAZICI ERCAN DOĞANCA KÖYÜ
Bahar Pala Selim Kayadibi köyü
banu koç osman şendere köyü
barış şahin hasan söğütlü beldesi
barış özer yosma aşağı uluköy mahallesi
Barış  Küçük  Cafer Pehlivantaşı 
Başak  Bayrak Salim Gümüştuğ
BATUHAN BAYLAN Dursun Beşdeğirmen Köyü
Batuhan TUNÇ Kadir Ünlüpınar
batuhan karakaş    
Batuhan Demirel Fehmi Dedeli Köyü
Batuhan  Daltaban Çetin  Yok
Bayram MERAL Yusuf Subaşı Köyü
Bayram Zengin Sakip Budak köyü
Bedirhan Kural Ali Arzular kabaköy beldesi
BEKİR NALÇACI MUSTAFA İNÖNÜ MAH.
Bekir ASLAN Yusuf Karaçukur
BENSU BALCI İLKER Aksöğüt
Berat Keleş Yusuf yok
Berat Onur  Arif Yeşilbük beldesi
BERAT CANSU YUCAL MAİL RASİM BÜYÜKCAMİ MAHALLESİ
Berkan Metehan Tunç Aziz Salyazı
Berna Özkan  Ecevit Aşağı Uluköy Mah.
Beşir Güldal Kenan Taşlıca
BETÜL MEŞE EMİN SÖĞÜTAĞIL
BETÜL BUDAK DAVUT KARŞIYAKA
Betül Zehra Aydoğdu Mehmet Şephane
Beytullah Aksoy  Mikail  KIZILCA köyü 
Beytullah sevindik Osman kırgeriş
Beyza Olgun Halil Gödül köyü
beyza söğüt ali ihsan süngübayır
Beyza Karagöz Erdal Süngübayır
beyza söğüt ali ihsan süngübayır
BEYZA NUR KARAKOÇ ÖMER  ÖBEKTAŞ
Beyzanur Çoşkun Hicabi Sarıçiçek
Beyzanur  Danışman Emsal  öğütlü
Beyzanur  UÇAN Recep Ali Arzular-Kabaköy Belediyesi
Bican faruk  Balcı Fikret Aksöğüt
Bilal köseoğlu yusuf Babakonağı köyü
BİLAL PELİT HÜSEYİN ÇAMLI KÖYÜ
Bilgehan Karacan Hakan Haluk Merkez
binnaz özel Nizamettin Alacahan
binnaz özel Nizamettin Alacahan
bircan yiğit isak aşağı uluköy
BİRGÜL YILMAZ MEHMET KARAÇUKUR
Buğra Duman Adem ArzularKabaköy Beldesi
Buğrahan Yerli Gökhan Küçük Cami Mahallesi
Buket Kurnaz Alibey Gümüşgöze 
Burak Meydan İsa Pirahmet
Burak Bektaş Ramazan Babakonağı köyü
Burak Bıçakcı Enver Uğurtaşı
Burak Kapucu Güven Çanakçı
Burak KULAKSIZ Yaşar Yukarıkulaca 
Burak Salantur Şefket Aktutan
Burak Varlı Adem Çimenli
BURAK DORUK CAFER DİBEKLİ KÖYÜ
Burak Aras Önsal Çamur köyü
Burak Aygün Gündoğan  Köse
Burak Köksal Muammer Gümüzgöze belediyesi özyurt mahallesi 
BURAK ÇAKMAK FEVZİ ALTINPINAR/ZERMUT
Burcu Kaya Halil Doğancaköy
burhan gündüz ahmet kırgeriş köyü
BURHAN MUTLU YAŞAR YENİKÖY KÖYÜ
Burhan Zengin Binyamin Gültepe köyü
Buse Telli Erdal Çamlı köyü 
Busenur Tunç Ali Osman Salyazı
BÜŞRA BAYAR MUSA KINALİTAŞ KÖYÜ
Büşra Çalık  Günal Çalık Köyü
büşra motor ibrahim deredolu beldesi
Büşra KAYA Hüseyin Avşarbey (Çaltılı)
Büşra Meral Cengiz  Yeniyol
BÜŞRA ARI BEKİR DÖLEK
Büşra Toygun Muammer Karaca mah
Büşra  Er Süleyman  Yağmurdere merkez köyü 
Büşra  Can Şakir Gerdekhisar Köyü
Büşra  Savaş  Özkan  Örenşar köyü
Büşranur Pezik Hasan Yeniköy
Büşranur  Yıldırım  Arif Akgedik
Cafer  Parlak Mustafa Altınpınar köyü
cahit şahin ahmet Söğütlü Belediyesi
Candan Tekinaslan Şükrü Yok
CANER YALÇIN MEHMET Güvercinlik
Cansel Direk Sefa Konaklı Köyü
Cansu Yalçınkaya  Erkan Yeşildere 
Cansu Candan Doğan Yeşilyurt
Cansu Şengül Erol Çömlecik köyü
Cansu Bektaş Nadim Evren köyü
CELAL YILMAZ NECMETTİN GÜLAÇAR KÖYÜ
celal yucal imdat büyükcami mahallesş
celil çağrı kalyas celal başpınar köyü
Ceren Sağıroğlu Mehmet Çamlıca Mahallesi Trabzon/yomra
Ceren Aydoğdu  Köksal Tekke
Ceylan Yavuz Mustafa Kuzuluk Köyü
CİHAN ZORLU İSMAİL ÇAMUR KÖYÜ
cihat ARSLAN nurettin belenli köyü
Cihat TÜRKEL Bekir Söğütlü köyü
Cihat Pektaş Murat Yuvacık Köyü
cumali tozlu celal araköy köyü
Çağatay Emin GÖK Nayim Gökdere Köyü
ÇAĞLA AYDIN HASAN Gülaçar
Çağla Kaya Halil Doğancaköy
demet uzun şahin günyüyüzü köyü
DENİZ TUNCER BÜLENT Kirazlık
Deniz Akagün Muhsin  Gözeler 
Derya Türkel Zikri Kavaklıdere
Derya Tok Neşat Deredolu/ Mahmatlı
Derya Çolak İlhan Dölek Köyü
Derya Arslan Cevdet Aydintepe
Derya hamiyet Işık Suat Seydibaba köyü
Dilara TEKİNER Ömer Yenice
Dilara Pezük Yaşar Yeniköy 
Dilara Betül Kılıç Dursun Çambaşı Köyü
DİLARE TURAN AHMET MUSALLA
Dilay Zorlu Ali ekber Güllüce köyü 
Dilek Koç Beytullah Şendere köyü
DİLEK ÖZDER EMRULLAH Deredolu Belediyesi
Dilruba BAYRAK Aydın KIRIKLI
Dilruba Tuğlu Tarık Atatürk Mahallesi
Dogukan  Akın Aydın Yalınkavak köyü
Doğanay YILMAZ Sinan İkisu
doğukan vamin kadir aksüt
DUYGU DURAN KEMAL ÖBEKTAŞ
Duygu Onuk Haluk Söğütlü beldesi/Eleç
DUYGU POLAT MUSTAFA Çayırçukur
Duygu Baş Mehmet Demirkapı köyü
Ebrar Çelik Hasan Bahçelievler Mahallesi
Ebru Doğan Ayhan -
Ebru Korkmaz İbrahim Çamur köyü 
Ebru Ataç Orhan Elmalı
Ebru Bayram Mehmet Gündoğdu Köyü
Ebru Kuku Osman Demirkapı
Ebru Çoban Abdulbari Merkez
EBRU AYTEKİN ERCAN Yıldız Köyü
EBUBEKİR CANLI HALİL BAHÇELİ KÖYÜ
Ebubekir  Demir  Bayram  Yaylım 
Eda Daştan Hüseyin  Sütveren 
Eda Kaya Hüseyin  Başpınar köyü
Eda Keskin Nazir Deredolu Beldesi
Eda Taşdan Faruk Eskikadi 
Eda Yıldız  Selçuk Karaca mahallesi
Eda Karagöz Erdal Süngübayır
Eda ORHAN Osman Zigana köyü
Edanur Akan Fuat Balkaya
Edanur Macit Taştan  Cemallı Köyü
Edanur Özgür Sami Sökmen
Edanur Şahin Ali Bolluk
Edanur şahin  Ömer  gödül köyü
edanur doğan asim gödül köyü
Edanur Köse Ali Kırgeriş
Edanur  Çelik  Alim Şen köyü 
Efendi MERAL AHMET kkaraçayır
Ekrem Gök Vedat Gökdere 
Ekrem Özlü Dursun GÜLTEPE
Elif Köksal Yıldıray Karşıyaka Mahallesi
ELİF ŞENEL Fehmi Sarıçiçek köyü
Elif Tanış Selman Arzularkabaköy 
Elif Yıldırım Hüseyin Akgedik
ELİF YILDIZ MAHMUT GÜLAÇAR KÖYÜ
ELİF AKHAN RIFAT ÇAYIRARDI
Elif Pelit Hüseyin Çamlıköy
Elif ALTUN Hayrettin Örenkale
Elif Nur EZber Ergün Kabaköy Köyü
Elife Nur Köse Mehmet Derviş Keçikaya
Elifgül Kanar Sebahattin Öbektaşı
ELİFNUR KADAKAL ALİ SÜLE
Emine MAZ Cafer Yücebelen 
Emine Pekin Hamza Budak
emine öztürk köksal süle
Emine  Kömürcü Veysel Gökçepınar 
Eminol Savaş Muhlis Yeşilova Köyü
Emirkan Karakaş Muammer Söğütalan Köyü
Emrah Balcı Bahri Aksütköyü
emrah ibil mustafa üçtaş köyü
EMRAH UÇAN Aliosman Arzular köyü 
Emrah YILMAZ Mehmet Kirazlık köyü 
Emrah Sivri Eren Yurt koyü
Emrah Alsan Hüseyin Sökmen
Emrah İlhan Lokman Kaş köyü
Emre Akın Muammer Dereyüzü köyü
EMRE SARAÇ CEVDET ÇAMLI KÖY
Emre Demirci Nurettin Yeşilköy
Emre Meral Erol Salyazı
Emre NAS Fazil Söğütlü Beldesi
Emre SEKMEN Ayhan Kabaktepe köyü 
Emre TURAN Nihat Sökmen
Emre Diktire mehmet Merkez
EMRE NAS RAMAZAN GÜMÜŞGÖZE
EMRE YILMAZ İBRAHİM ALTINPINAR KÖYÜ
Emre Köse Ali Kırgeriş
Emre paşa Taşkıner Vehbi Yalınkavak köyü
Emrr Tekin  Hüsamettin  Belenli
emrullah ÇELİK şahin karamustafa
Enes Çifci Eyüp Beşdeğirmen
Enes Ertürk Abdulkadir aslanca
Enes Şahin Cavit Yeşilbük beldesi
enes şahin ahmet Söğütlü Belediyesi
Enes  İdrisoğlu Enver Gümüşkaya Köyü
Enes furkan Coşkun Mehmet salih Karşıyaka köyü
Enes malik Yıldırım Temel *
ENİS GÜLSEVEN ENVER MERKEZ
Erdem Tok Levent Söğütlü beldesi 
erdi tozlu hikmet kocayokuş
Erdogan Celepci Ihsan Selimiye
ERDOĞAN YALÇIN MEHMET Yalınkavak Köyü
EREN BAL ERCAN A.AKÇALI
eren uzun şahin günyüyüzü köyü
ERHAN ÜSTÜN BURHAN DEREDOLU BLD.
Erkan Kaçan Şevket Övündü köyü
erkan sezgin ayhan söğütlü beldesi
ersoy aksoy lokman üçtaş köyü
ERTÜRK ÇAKMAK OSMAN KARAÇUKUR
Esin İNCE Haluk Hacıemin
ESMA ERTEKİN MUSA YUKARI ALICLI
Esma Şimşek  Selim Yeşilpınar köyü
ESMA KADIOĞLU İHSAN KAZIM KARABEKIR MAHALLESİ
Esmanur Demir Hacı Şakir Sargınkaya
Esmanur  Mutlu Abdullah  Gökçeköy
Esmaül Hüsna  ALP Emrail -
ESRA SEVİNDİK YAŞAR SADIK
Esra Kartal Erdoğan  Öbektaş
Esra Mutlu İsmail Kılıçtaşı köyü
Esra Polat Salih Erankaya Mahallesi
ESRA YAZGAN KEMAL TEKKE KÖYÜ
ESRA AKHAN RIFAT ÇAYIRARDI
Esra Çolak İlhan Dölek Köyü
esra inci şaban salyazı
Esra Zengin Cemil  Atalar Köyü
Esra Cumur Mustafa Kemal GÖKDERE
Esra Yavuz Tuncay Yok
ESRA KOÇAK MUSA SALYAZI
Esra Kübra GÜRSES Temel  Yağlıdere 
ESRANUR LAZOĞLU ZABİT SUBAŞI KÖYÜ
ESRANUR ŞAHİN  ESALETTİN ÖĞÜTLÜ 
Eymen Karahan Ömer Süle
eyüp sökmen köksal sökmen köyü
Ezgi Ceren Kaşıkçı Aytekin Güreş
Ezgi kübra Yıldız Hasan Olucak
Fadime Zengin Binyamin Gültepe köyü
Faik Torlak Safet Kaletaş
Faruk Uğur Zekeriye Güneyçevirme Köyü
Faruk Pelitli Hasan Süngübayır
FARUK OKURER OSMAN Kirazlık Köyü
Faruk Arda Kömürcüoğlu Fahri Kılıç Eskibağlar mahallesi
Fatih AYGÜN  Mahir Akbulak köyü 
Fatih EROĞLU Yemen Söğütlü B.
Fatih Yılmaz Haydar Yukarı Uluköy
Fatih Güngör Bünyami Bilgili köyü
Fatih Çubukcu Hasan Demirkapı
Fatihhan Demir Hacı Şakir Sargınkaya
Fatma Çakmak Salim tandırlık köyü
Fatma TAŞ Halis Çayırçukur köyü
Fatma Telli Nihat İnkılap
fatma uçar sedat tufaniye mahallesi
FATMA ÇIRAK HALİL DUYMADIK
FATMA küçük bayram Demirkapı köyü
Fatma  Zengin Cemil  Atalar Köyü
Fatma betül Tanış Selami  
Fatma Hande NAS Mehmet Şahin Olucak Köyü
Fatmanur Topçu Metin Kizilca köyü
fatmanur katırcı ibrahim dölek
fatmanur uçan hamza arzularkabaköy köyü
Fazlı Kesler Sadettin Merkez 
Ferhan Şanlı Muharrem İne
Ferhan  SARI Gülhan  Yeşilbük kasabası 
Ferhat Ayvaz İbrahim Bezendi
feyza özcan temel yaşar boyluca
Feyza Gündüz Özkan Sarıçiçek Köyü
Feyzanur Akkuş Zeki Çayırardı Köyü
Filiz Koca  Seyrani  Taşlıca Köyü
Fuat Demir Fahrettin Akbulak
Fuat Mutlu Cevdet Yeniköy Köyü 
Fuat TÜRKEL Bekir Söğütlü köyü
fuat keskin ernail gümüşgöze
funda Meral cihan subaşı köyü
Funda MERAL İsmail öbektaş köyü
funda uyar metin çağlar köyü
Furkan Aksu Ali Güvemli 
Furkan Çelebi Fazlı Gödül
Furkan Duran Salim Yeniköy
Furkan Keleş İsa Kaş
furkan şahin enver gödül
Furkan Duran Tahsin Doğanca
Gamze Yazğan Erol Hasköy Köyü
gamze akgül yunus altan kaledibi yarlar mahallesi
GAMZE ÇAKIR ERDAL GÖKÇEPINAR KÖYÜ
Gamze Kaya Celalettin Balıklı Köyü
Gamze Taştan Nurettin Güzyurdu Köyü
Gizem Dereli Sebahattin Hasköy 
gizem mutlu şeref kılıçtaşı köyü
Gizem Saruhan Suat Hacıemin Mahallesi
Gizem ARAS Temel Aytekin inönü
Gizem  Şahin  Bahaddin  Öğütlü 
GÖKHAN TUNÇ ERNAİL SALYAZI
Gökhan Karakaş Adem Gökçepınar köyü
gülaçtı yiğit isak aşağı uluköy
Gülay BIÇAKCI Osman Uğurtaşı Köyü
Gülbahar Maz Mustafa Yücebelen
GÜLCAN ŞİNİK ŞENOL CAYRA
Güleser Şen Bayram Kuşluk köyü
Güllü  Tok Metin  Güllüce 
Gülnur İnci Şaban Salyazı 
Gülnur Akyol Ömer Alınyayla Köyü
Gülsüm TOPAR Hasan Üçtaş 
Gülşen Aydoğdu Mehmet Şephane
Gülüzar Pekin Mustafa Budak
Gülzade Zorlu Ali ekber Güllüce köyü
Güray  NAS Erol Kılıççı köyü
GÜRKAN ŞEKER ALİ ESENYURT
H.ismail Altın Veysel Övünce
HABİBE OLGUN SÜLEYMAN GÖDÜL
Hacer Arslan Bünyami Öbektaş 
Hacer Çalık Yaşar Çalık Köyü
hafiz sezgin fazlı söğütlü köyü
Hafize YİĞİT  Halis  Bezendi
Hakan Günen Hüseyin Altınpınar
HAKAN KATILMIŞ ŞABAN KALETAŞ KÖYÜ
HAKAN KOCA İSMAİL KIZILOT
Halil İbrahim Çelik Ağadede Babakonağı
Halil ibrahim Duran fikri Gödül
Halil İbrahim Tuncay Hüseyin Gödül Köyü
Halil İbrahim Karagöz  Hasan Tekke Köyü
Halil İbrahim Tozkoparan İhsan Yalınkavak Köyü
Halil İbrahim  Uğurlu  Saadettin  Mertekli mahallesi 
Halime Hendan Cihami Alaçat
Halime Tuygun Celal  Sökmen köyü
HALİT EROĞLU ZİYA SÖĞÜTLÜ BELDESİ
Hamdi Genel Nadim Deredolu
Hamdi Kukur Mecit Köstere
Hamitcan  Akhan Erdal Çayırardı
Hamza Korkmaz Rağıp Çamur 
hamza Çakır bünyamin gödül
Hamza Şayık Ali Üçtaş
Hamza Korkmaz Ömer Gerdekhisar
HANDAN BETÜL DURMAZ ATTİLA KÜRTÜN
Hande Saran Murat Gözeler köyü
Hande Sökmen  Hasan Akbulak 
Handenur Dolan Engin  Akpınar
Hanım Çakıcı İhsan Karaçukur mahallesi
Harun Demir İlyas Yukarı Özlüce Köyü
Hasan Ekiz Ihsan Incedere
Hasan Meral Erol Subaşı KÖYÜ
Hasan Tok Bilal Mahmatlı
Hasan Aydın Tekağaç Ramazan Bağlarbaşı mahallesi
Hasan Basri  Demirci Mustafa Başpınar köyü 
HASAN HÜSEYİN  ATEŞ  MUAMMER KILICTAŞI KÖYÜ 
Hatice Demirel Hüseyin  Merkez
Hatice ER Yavuz Bindal Köyü
Hatice Genel isamettin Deredolu
Hatice MANSIZ Niyazi Bezendi
HATİCE YILDIZ BÜNYAMİ EVREN KÖYÜ
Hatice Dinç Zübeyir  Yeniyol
Hatice Bayrak Salim Gümüştuğ 
Hatice Karaman Hayrettin Yıldız köyü 
HATİCE SADIK MUHSİN  DÖRTKONAK
Hatice  Bayram  Yücel  Herek köyü 
havva PEKİN osman budak köyü
Havva Nur ASLAN Mehmet Gürgenli Köyü 
Hayriye Aslan Mustafa Kuşluk köyü
Hayriye  Tokel  Cengiz  Altınpınar köyü 
Hicran Çolak  Saffet Çayırçukur
Hikmet BAYRAM Menderes Demirciler Köyü
Hikmet Can AKDAĞ Ebubekir Bağlarbaşı Mahallesi
Hilal Mutlu Bayram Köycük Köyü
Hilal Yeşilyurt Adem Kabaktepe köyü
hilal yılmaz hacı ahmet sargınkaya
Hilal Ateş Cafer Yenikoy köyü 
Hilal Celepci Ihsan Selimiye
Hilal Demirci Metin Kaledibi
hilal  çolak  saffet çayırçukur
Huri Açıkgöz İbrahim aşağıuluköy
Hülya GEDİK Hayri Cebeli köyü /Çengelli mahallesi
Hülya Kurt Dursun agıl
Hülya gizem  Yegin  Tahsin  Büyük cami mahallesi
HÜMEYRA TAŞTAN HABİBULLAH TEKKE MAHALLESİ
Hümeyra  Şahin Mustafa Harmancık Köyü
Hüseyin Aydın Kadir Yayladere
Hüseyin ÇAKMAK Halil İbrahim Altınpınar
hüseyin mutlu nevzat gümüşgöze
Hüseyin Yeşilyurt Zeki Eskiyol Köyü
hüseyin sümbül    
Hüseyin Bayrak Ahmet Karaşeyh 
hüseyin emre demirci mustafa başpınar
Hüseyinbaki Ergin Suat Dörtkonak 
Hüsniye Çubukçu Abdul Kadir Bahçelik
Hüsnü ÜÇÜNCÜ Mustafa Demirkapı Köyü
İbrahim ALTIN Erdal övünce köyü
ibrahim demirkıran Süleyman  Tekke köyü
İBRAHİM GÜRBÜZ BÜNYAMİ KARAÇAYIR
İbrahim Mutlu Mesut Gökçeköy
ibrahim Ataç Orhan Elmalı
İbrahim Pekin Mustafa Budak
İbrahim  Keskin  Selahattin  Sarışeyh köyü 
İLHAN BIÇAKCI OSMAN UĞURTAŞI KÖYÜ
İlker Alkan Abdulmüttalip Tekke
İlker Şeker ÇAKMAK Yüksel Süme
İlknur Kaya Cemil Aziz köyü
İlknur MELEMEZ Dursun Karaçukur 
İlknur Olgun Celil Gödül köyü
İlknur Özen Ali Karakurt mahallesi
ilknur tosun şakir yağmurdere
İlknur Çakır Ekrem Kabaktepe köyü
İLKNUR SOYSAL Necat süme yeni mah
İMRAN KELEŞ OSMAN GÜLTEPE
İmran Meral Cengiz  Yeniyol
irem güler mustafa başpınar
İREM AYTEKİN ERCAN Yıldız Köyü
İrem  Kaya  Ünsal Çakırkaya
İrfan Ten Mehmet Günyüzü
İsa Koçlu Yusuf Harmancık köyü 
isa çelik öztekin   
İSHAK SAĞLAM AHMET MERKEZ
ismail Dursun Mehmet Deredolu belediyesi 
İsmail Türkel Halil İbrahim Kabaktepe
İsmail Aslan Yusuf Karaçukur
İSMAİL YAZICI ERCAN DOĞANCA KÖYÜ
ismet Nas Eray Kilicci koyu
Kaan Budak Davut Karşıyaka
Kader Taşkın Sadık Yıldız köyü
kader Yaldız necmettin öbektaş
Kader Çelik Kemal  Şen köyü
Kader Çakmak  Yaşar  Süme 
Kadir Mete Ahmet Dereyüzü köyü 
Kadir KAYA Halil doğanca köy
kadir emresıtkı Köse    
Kadircan Soylu Nizamettin Beşdeğirmen
Kadirhan  Günay Gökhan Arduç
kemal ogün KARACAN feti -
Kerim ZOZİK Mehmet Gökçeler
Kevser Acar Emrullah  Kabaktepe 
Kevser Yıldız Rasim Tekke Köyü
KEVSER TANIŞ ERDOĞAN ARZULAR
KEVSER İLGAZ AHMET SÜLEYMANİYE MAHALLESİ
Kevser Seher KELEŞ Mustafa Altınpınar
koray ocak salim  
kubilay çelik hasan MERKEZ
Kübra Eren Musa Kelkit
KÜBRA BUDAK HAYATİ Karşiyaka köyü
KÜBRA BAL TAHSİN  Boyluca Köyü
KÜBRA GÜNEY ADEM DEREYÜZÜ KÖYÜ
Kübra Meral Temel Övünce Köyü
Kübra Tokmak Temel Kale
Kübra UZUN Halil İbrahim Erdemler Köyü
KÜBRA YOLCU TEMEL CEBELİ
Kübra Diktire Mehmet Merkez
Kübra Eser Sebahattin Bindal
Kübra Ozan Enver Övünce Köyü
Kübra Doğan Hüseyin Muhsin Gödül
Kübra  Özmen  Rahim --
Kübra  KORKUT  Hüsamettin  Altıntaş Köyü
Kübra Nur Söğüt Yusuf Söğütağıl
kübranur köşebent ahmet pirahmet
Kürşat Mete Yusuf Dereyüzü
kürşat kalays halis başpınar köyü
Leyla Arslan İlhan Obektas köyü Halkevi mahallesi
leyla baş İbrahim gümüşhane merkez
Leyla Olgun Mehmet Nuri Yok
Lütfiye Nuri  YILMAZ Şahin Yukarıuluköy
MAHBUP YILMAZ İBRAHİM ALTINPINAR KÖYÜ
Mahmut Eren Yeşilyurt Fatih Yuvacık
Mahmut Hüdai KESLER Mustafa Köse
Malik Mutlu Necmi Gökçe köy
Mecit  Koç İsmail  Yağmurdere
Mehdi Resul YILMAZ Yasin Doğankavak Köyü
Mehmet YAZICI Hakan Büyükçit Köyü Emirler Mahallesi
Mehmet  Demir  İsrafil Yeşilbük Beldesi
Mehmet Dursun Balcı Ömer Aksöğüt Köyü
Mehmet taha Yayla Alaattin Tekke
Mehmet Talha Kesler Ahmet Erim Merkez
Mehtap Küçük Yaşar Babacan 
MEHTAP ŞAHİN MAHMUT UZUNKOL
Mehtap Yılmaz Fikret  Mertekli mahallesi
Mehtap  Kudu Mustafa kemal  Kirazlık
Mehtap  Seven Mustafa Sarışeyh
Melek Narin Necati Çayır çukur köyü dutluca mah.
Melek Sevindik Yahya Yukarı Sadık Köyü
MELEK YAZICI ORBAY  TELME
MELİH ASLAN BAHİTTİN YENİYOL
MELİH ÇAĞDAŞ DOĞAN DAVUT EKREM MERKEZ
Melike Çubukcu Ali Gümüştuğ köyü
Melike Ayyıldız  Muhlis Duymadık
Melike ÇAĞAN Ahmet ÖZEN
Melike Sezgin Resul Söğütlü köyü 
Melike Süzen Cabir  Öğütlü köyü
melike tuzcu selami oylumdere
MELİKE DOĞAN ERTUĞRUL DİBEKLİ KÖYÜ
Melike GÜNEŞ Murat Kınalıtaş Köyü
melike mutlu kenan yeniyol
Melike Semiz Hüsnü Övünce
Melike Yiğit Harun Mescitli
Melike Nur YALÇIN  Bayram Seydibaba
Melikşah Sağır Salih Çanakçı
Melisa Çağlar Adem Yeşilpınar
Meltem GÜNEŞ Murat Kınalıtaş Köyü
Meltem Yılmaz Ayhan Çağıl
MERT AYKUTAN HAKAN BAĞLARBAŞI MAH.
Mert Çelik Mustafa Babacan
Mert Mete Rafet Cedit
mertcan GÜVEN ercan -
mertcan kaya akın kadıçayırı köyü
Mertkan Berkay BEKTAŞ Nedim Çamlıca Mahallesi
MERVE ARSLAN MUHARREM SÖĞÜTLÜ BELDESİ
Merve Aydın  Halil İbrahim  Aşut Köyü
Merve Baş Tacettin Deredolu Belediyesi
MERVE COŞKUN RIZVAN YENİYOL KÖYÜ
Merve ÇAĞAN Ahmet ÖZEN
Merve Güner Engin Yağlıdere
Merve Kolcu Nedim Kazantaş
Merve Macit Aydın Kaş köyü
MERVE MUTLU MEHMET KILIÇÇI KÖYÜ
Merve Ozan Ruhi Övünce Köyü
Merve Meral Bülent Salyazı
merve zor musa kocayokuş
merve şahin necati söğütağıl
Merve Bektaş Alim Yurt köyü 
Merve Eser Sebahattin Bindal
MERVE KELEŞ OSMAN GÜLTEPE KÖYÜ
Merve NAS Ramazan Gümüşgöze belediyesi
Merve Toklu Hamza Öğütlü
Merve Korkmaz Zakir Çamur 
Merve Pala Doğan Gerdekhisar köyü
Merve ÖZDEMİR İsmail Aşağıuluköy
MERVE KARAKULLUKÇU YILMAZ DUMANOLUĞU
MERVE ÖZEL SABRİ EVREN 
Merve Yazıcı  Selman Telme
merve ezgi pala bilal gümüşgöze
Meryem Ülker Yaşar Akhisar
Meryem Mete Tahsin Dereyüzü köyü 
Mesut Çakır Yunis Gödül 
Mesut Koçer Naci Oğuz köyü
Metehan Meral Hayati Salyazı köyü
Metin Kılıç  Levent  Doğanca Köyü 
Metin Taşdelen  Mustafa Yağmurdere/Akocak köyü 
Mevlüdiye Şahin Arslan Sadak köyü
Mevlüt YILMAZ Hayati Arılı
MIZGİN YİĞİT HÜSEYİN AKÇAKALE KÖYÜ
Mine Boz Selvet Kazanpınar köyü
Mine Aysel  Kazancı  Muharrem  Yağlıdere 
Mmusa Zenger Mustafa Deredolu beldesi
MUHAMMED GÖK GÜNGÖR GÖKDERE
Muhammed Hayal Bedir Demirören köyü
Muhammed Tüfekçi  Mustafa Çaltılı
MUHAMMED ABDULLAH BALTA MESUT ARA KÖYÜ
Muhammed Ali CANSIZ Metin Bahçeli Köyü
Muhammed Ali Karson İsmail Övündü
Muhammed Ali Gürses Temel Yağlıdere
Muhammed Ali  UTKU Mürsel GÖDÜL
muhammed alperen osma mustafa cumhuriyet mahallesi
Muhammed Baki Uçan Adem Arzularkabaköy
Muhammed emir Erdem Pehlivan Yayladere
Muhammed Eren AĞAÇ Bülent Beyçam
MUHAMMED FURKAN MUTLU NUSRETTİN YENİKÖY
Muhammed İkbal  Karakoç  Ernail  Öbektaş beldesi 
Muhammer  Küçüköner  Aytekin  Arpalı köyü 
Muhammet Uyanık Mahmut Güneyçevirme köyü
Muhammet Arslan Şahin Sarışeyh köyü
Muhammet BAŞ Durak Deredolu Beldesi
Muhammet Gürbüz Selahattin Gümüşgöze Beldesi
Muhammet Kaya Beyler Doğanca 
muhammet kaya cevdet başpınar köyü
Muhammet KAYA Şerif İncedere Köyü
MUHAMMET KOÇ AVNİ ÇAYIRÇUKUR
muhammet tosun tosun Aksaray
Muhammet Gedik Erol Cevrepınar
MUHAMMET ÖĞMEN YÜCEL GEÇİT
Muhammet Sezgin Hayrullah Söğütlü
MUHAMMET CEBECİ ŞABAN ARPALI KÖYÜ
Muhammet Demir Raşit Subaşı Köyü
Muhammet  Aydın  Niyazi Köstere Köyü
Muhammet  Şahin Hasan Küçükçit
Muhammet Ali Kaya Efrail Kabaktepe köyü
Muhammet emre Tarkan Abdullah Kaş
MUHAMMET RAŞİT TUTAL ADEMHAN MERKEZ
Muhammet Taha  Çelik Şükrü  Kılıçtaşı Köyü 
Muhammet Talha Alkan Coşkun Alkan Altıntaş
Muhlis TUĞ Yaşar Erenkaya
Muhlishan Tozlu Bayram Kocayokuş Köyü
mukadder sezgin Hayrullah söğütlü beldesi
Murat güler ilyas Başpınar
Murat Baştuğlu Mevlüt Tütenli köyü
Murat Mutlu Mehmet Bahçeli evler mah. 
Murat Varlı Sürmeli Çimenli köyü
Murat Yeniçeri Alptekin Karaköy
murat yakup salim  
Murat Kuku Osman Demirkapı
Murat ALAN Necati Kılıççı köyü
murat turan ahmet MUSALLA
Murat Yılmaz Eyyüp Çayırçukur Köyü
Murat Turan Ahmet İnkılap
Mustafa Gür Temel Bezendi köyü
Mustafa Çagan Mehmet Òzen Köyü
Mustafa Çakmak Halis Altınpınar Köyü
Mustafa Çelik Münir KILIÇTAŞI KÖYÜ
MUSTAFA DENİZLİ ORHAN DUYMADIK KÖYÜ
Mustafa Güler Şener Kılıçören
Mustafa KADAKAL Orhan ARZULAR BELDESİ
Mustafa Korkmaz Zait Kelkit çamur köyü 
mustafa negiz bahittin sadak
MUSTAFA YILDIZ HİDAYET TÖRNÜK
mustafa semiz hüsnü övünce köyü
MUSTAFA SAYAR ZEKERİYA ÖĞÜTLÜ
Mustafa Furkan YILDIZ Adnan Olucak
Mutlu KARTAL Eşref Dibekli Köyü
mutlu kömürcü mürsel gökçepınar
Muzaffer Can GAZİOĞLU  Temel Celil Kocapınar
mücahid tuncay hasan gödül
Mücahit Akan Nevzat Kılıççı
Mücahit ÇAĞAN Mehmet Özen
Mücahit Aykul İbrahim Yuvacık köyü
Mücahit Dündar Fehmi  Bindal 
MÜCAHİT BEKAR MUSTAFA AKÇAKALE KÖYÜ
Mücahit İnci Süleyman Salyazı köyü
mücahit şeker mesut seydibaba
MÜCAHİT PEKTAŞ MURAT YUVACIK KÖYÜ
Mücahit  KAYA Bayram  Çevrepınar köyü
Naciye Köse Murat Kırgeriş köyü
Nacize  Çakmak  Osman Süme köyü 
Nagihan Bektaş Alim Yurt köyü 
Naime  AKMAN Alirıza Emirler Mah.
Nar Tarık Celal Aşağı Alıçlı
NAZAN TALAY YILMAZ ARDAHAN
Nazlican Hande PELİT Erkan  Çamlıköy
Nazmiye Çelebi Enver Yukarı Bezendi Koyu
Nebahat Akan Ali Balkaya köyü
necip fazıl aras halit süle
NEJDAT AKTAŞ TURAN GERDEKHİSAR KÖYÜ
Nergiz Genç Hayati Karaçukur köyü zulahlı mahallesi küme evleri
Neslihan Taşdemir Şeref -
Neslihan Parıltan Cengiz Herek Köyü
neslihan tekiner salih kocayokuş
Neslihan Yılmaz Adnan Çimenli köyü
Neslihan SÖĞÜT Ali Süngübayır
neslihan akçara mustafa  göndere
Neslihan Tuna İbrahim Hakkı Özcan Mahallesi
Nesrin  Işık Adem Araköy
Neşe  Dündar Ragıp Kayadibi köyü 
nevin sevinç metin Kayabaşı Köyü
Nida Meydan Gürkan Harun Pirahmet
Nihal DELİOĞLU Aydın Alaçat  Köyü
Nihat Kaya Mustafa Başar 
Nisanur Taşdemir Servet Merkez
Nisbet merve YILMAZ  Fikret  Küçük cami mahallesi 
Nur Yıldız  Bünyami Evren Köyü
NUR BANU AKGÜN MURAT AKÇAL KÖYÜ
Nuray Aydurmuş Oktay Dibekli Köyü 
Nurbanu NARİN Murat Gündoğdu Köyü
NURCAN GÖK GÜNGÖR GÖKDERE
Nurcan Kalyas Kalyas Başpınar
Nurdan Tokgöz Mustafa Zigana
Nurdemet Karaman Arif Özbeyli Köyü
Nurgül Narin Nuri Gündoğdu köyü
NURGÜL YILMAZ MEHMET KARAÇUKUR
nurgül aydın yusuf ozanca köyü
Nuri Uçar cengiz
Nursah  GÜROL lokman başpınar
Nursena Yavuz Temel Altınpınar
Nurşen ÇALIK Murat Çalık Köyü
Oğuz Demir Orhan Tokçam
OĞUZ ANIL GÜNAL MUSTAFA MURAT -
Oğuzhan Çepel Erdoğan Aşğı akçalı köyü 
Oğuzhan Karakoç Sezai Salyazı Köyü
OĞUZHAN KELEŞ HASAN Altınpınar
Oğuzhan Torun İlhami Bezendi
Oğuzhan Parıltan Necip Kaledibi Mahallesi
Oğuzhan KÖKSALAN Hacı Çamlı Köy
Oğuzhan NARİN Murat Gündoğdu Köyü
OĞUZHAN ORAL RECEP İnkılap
Oğuzhan Taşdemir Servet Merkez
oğuzhan tuna ibrahim hakkı özcan mahallesi
OĞUZHAN TURHAN Temel Dörtkonak
Okan Yiğit Harun Demirciler
OKTAY BIÇAKCI OSMAN Uğurtaşı köyü
Onur Korkmaz Kamil Altınpınar
Onur KÖKSAL Muammer Gümüşgöze
Onur Can YILMAZ Enver Yukarı Uluköy
Onur kazım Ateş Cafer Yenikoy köyü 
Onurcan Yazıcı Salih Telme köyü
Orhan Köksalan Hacı Çamlıköy
Orhan Fatih Yılmaz Mustafa Kavakpınar köyü
Osman Kurnaz Dursun Gümüşgöze
Ömer Aslan Nuri Karaçukur Mahallesi
ömer akhan mustafa çayırardı
Ömer Meral İsmail Söğütlü köyü
Ömer Karagöz Alaaddin Tekke köyü
ÖMER KORKMAZ BASRİ ÇAMUR KÖYÜ
ömer katırcı ibrahim dölek
ÖMER ÖĞMEN YÜCEL GEÇİT
Ömer Pelitli Hasan Süngünayır Köyü
ömer seven selman belenli köyü
ÖMER  ABRANCI  CELAL Hasanbey mahallesi
Ömür Yaşar Şanlı Berkan Örenkale 
ÖMÜRHAN AKYOL YAŞAR KILIÇTAŞI
Önder  MACİT Nejmi Yeşilpınarköyü 
Özcan Şahin Hasan Karaşeyh
Özge Çelik Şahin Şiran Dilekyolu köyü
Özge Soylu  Hamza  Yeniköy 
ÖZGE ŞÜKÜR ERCAN TEPEDAM
ÖZKAN KAMACI ASİM güvercinlik köyü
ÖZLEM GÜNEY YAŞAR DEREYÜZÜ KÖYÜ
ÖZLEM ŞÜKÜR ERCAN TEPEDAM
Özlem  ÇALIŞKAN  Salih  Gürgenli mursal köyü 
ÖZNUR KAYA HALİL Gümüşgöze Köyü
Pınar Özer Kâmil Ünlüpınar
Pınar TOK Feti Deredolu Beldesi
PINAR SOYSAL NECAT süme yeni mah
Pınar Kaplan Yaşat Güngören 
Rabia Akgül Zafer Yok 
Rabia Süme Efendi Övünce
Rabia Kayahan Bekir Tokçam
Rabia Yayla Selami Tekke
Rabiye Sevindik Hasan Şiran yukarı sadık köyü
RAHİM DURSUN ATALAY DEREDOLU KÖYÜ
Rahime Yiğit Süleyman Cayra Mahallesi
Rahman Alan Ahmet Kılıççı
RAHMAN ÇELİK EROL IŞIK KÖYÜ
ramazan Kesler nesimi merkez mahallesi
Ramazan Babür Yaşar Karşıyaka köyü
Ramazan Mutlu Yaşar Yeniköy
ramazan çelebi enver yukarı bezendi köyü
Ramazan berat Köse Murat Tekke köyü
Rasim Savaş Hacı Bayram Örenşar
Recep Cihangir Behcet Petrolkent mahallesi
Recep Kulaksız Yusuf Selimiye köyu
Recep Korkmaz Feramuz Çamur
RESUL TURAL GÜVEN KÖSE MERKEZ
Reyhan Gümüş Özdemir Salyazı
Reyhan Köksal Mehmet GÜMÜŞGÖZE
Reyhan Asan Telat Övünce Köyü
Rıdvan KILIÇ Mustafa Karaçayır köyü
Rıfat Tuğ Nejmi Erenkaya mah.
Rukiye  Daştan Ercan Gürleyik Köyü
Rukiye  KAYA  Ergün  Gürleyik köyü 
RUKİYE HİLAL DUMAN MUSA ARZULARKABAKÖY
Rümeysa Coşar  İlyaz Çamur köyü 
Rümeysa Kayahan Bekir Tokçam
Rümeysa seren lokman kabaktepe
Rüstem  Bal Cengiz Akçalı
RÜSTEM SAMET YILMAZ SERVET MERTEKLİ
RÜVEYDA VURAL ASİM -
Rüveyda Aydın Mehmet Aşut
Rüveyda İnce Ömer Geçit köyü
Rüveyda  Yılmaz Cahit  Çağıl
SABRİ DOĞAN İSMET KONAKLI KÖYÜ
SAFA GÖR NEŞAT MEŞELİ
SAİME İNCE ZEKİ CANCA MAHALLESİ
Salih muhammet inci veyis yeşilpınar köyü
SALİHA  HACIOĞULLARI  KÖKSAL   KAŞ KÖYÜ 
Samet Söylemez Selvet Gümüsgöze beldesi
Samet Aksoy İbrahim Salyazı
Samet Macit Üstün Kaş
Samet Tok Sait Kelkit
Savaş  Aydın Adil Çayırdaydı 
Sebiha Tuna İbrahim Hakkı Özcan Mahallesi
Sebil Çelik Murat Şen 
Seçil Yücel Ayhan Gerdekhisar Köyü
SEDA PALANCI HASAN ÖZCAN MAHALLESİ
Seda Doruk Sadettin Dibekli
SEDA SADIK MUHSİN  DÖRTKONAK
Seda Köklü Remzi Süme
Seda Yegin  Şadi Merkez 
Seda ORHAN Osman Zigana köyü
Seda Nur Arslan  Mevlüt  Yeniyol 
Sedanur Akgöz İbrahim Çamur Köyü
SEDANUR EKİZ EFENDİ Ballıca Köyü
sedanur çelebi necati subaşı
sedanur yayla selami tekke
Sedanur Uğur  Bekir Güney çevirme 
sedanur erken cevdet akyayla
SEDAT ERDOĞAN AYDIN İNKILAP KÖYÜ
sedat  bayram  mehmet gürgenli köyü 
Sedef Saraç Engin Çamlıköy
Sefa Aygün Necmettin Merkez
Sefa Birşen Ömer Arduç Köyü
sefa başıbütün arslan sancı
Sefa Çetin Neşat Kaş Köyü
Sefa Toklu Hamza Öğütlü köyü
sefa seven selman belenli köyü
Seher Altuntaş Mahmut Tokçam
Seher Kılıç Mustafa Karacayir
Seher Saraç Mustafa Aksu köyü
Seher Mansız Sait Bezendi köyü
Selahattin Gönül Çetin Çorak
Selami Çakır Ekrem Kabaktepe köyü
Selçuk ATEŞ  Emrah Kılıçtaşı
Selda Sağlam Köksal Bizgili köyü
selen simge Ay köksal Yeniköy Köyü
SELİM AKIN NAİM SADAK
Selim Ertunç Aydın Öğütlü
Selim Çakmak  Yaşar  Süme 
Selinaz Kalyas kemal Başpınar
Selma Koç Veysel Şendere Köyü
Selma OLGUN Enver Aşşağı Uluköy mahallesi 
selma küçük bayram demirkapı
selman güler ahmet başpınar köyü
Selvican Balcı sahip dölek
Sema Karagül İsmail Karamustafa
Sema Kaya Mehmet Paşapınar köyü
Sema Cumur Mustafa kemal Gökdere
SEMA ASLAN CEVDET Üçtaş 
Sema nur  yeşilyurt salim yaylım
Semanur Taşdemir Sami Merkez
Semanur Kayaoğlu Metin Babakonağı
Semanur Yeşilyurt Ercan Yuvacık köyü
Semanur Arslan  Mevlüt  Yeniyol köyü
semanur çelebi necati subaşı
Semanur Çelik Kemal  Şen köyü
Semanur Çırak Halil Duymadık Köyü
SEMANUR İNCE ZEKİ CANCA MAHALLESİ
semih onuk bünyami söğütlü belediyesi
Semiha Çakmak  Yusuf Karaçukur 
Semra Genel Doğan Deredolu beldesi
Semra GÖZE Hasan Hüseyin Aşağıözlüce
Sena Doruk Servet Dibekli köyü
SENA NUR GÜNAL MUSTAFA MURAT -
Serap AKAN Osman Balkaya Köyü
Serap Kalkan  Nurettin  Çamur köyü 
Serap Yağız Hüseyin  Deredolu
Serdar Çetin Cemil Erdin Akçahisar
Seren Tursun İsmet Gerdekhisar Köyü 
Sergen Ünlü Hacı Küçükçit
Sergen Zorlu Ahmet Yeşil Pınar Köyü
SERHAN PAÇACI HASAN FEVZİ ÇAKMAK KÖYÜ
Serhan ZORLU Ahmet Yeşilpınar(Çambaşı)
SERHAT BAYRAM YAKUP HEREK KÖYÜ
Seval ERTUÇ Ayhan Balkaya
Sevda Şahinöz Turhan Kaledibi mahallesi
SEVİLAY ALKAN MÜCAHİT TEKKE KÖYÜ/GÜMÜŞHANE
Sevim TUNÇ Halit Salyazı
SEYFETTİN AĞCA TAHSİN KONAKLI KÖYÜ
Sezgin YAĞLIDERE Nuri Yeşildere
Sibel Tunç Murat Salyazı köyü
SİBEL BAYAN FAZLI CANCA
simge çelik servet Babacan
SİNAN CİVELEK SELAHATTİN ARDIÇ KÖYÜ
Sinan KAYA Abdurrahman Kostere koyu
Sinem  Yılmaz Enver yılmaz Yukarı uluköy
Soner Yılmaz Süleyman Çatmalar
SONGÜL KALKAN ŞEVKET ÇAMUR
Songül Kudu Celal Kirazlık
Sonnur KILIÇ Nusrat Babacan Köyü
SUAL ALAN AHMET KILIÇÇI KÖYÜ
Suat Keskin Bünyami Gümüşgöze
suat coşkun volkan mescitli köyü
sultan dallı erdal akpınar
SULTAN ALKAN NECMETTİN DEREDOLU
Sultan Maz Mustafa Yücebelen köyü
Suzan Aksoy Ali Kızılca köyü
Süleyman Köprülü Kadir Yukarı Alıçlı Köyü
sümeyra Danışman köksal öğütlü köyü
Sümeyra Ozan Enver Övünce Köyü
Sümeyra  Kapucu Ömer Çanakçı köyü 
Sümeyra  Savcı Temel Kaş köyü
SÜMEYYA AŞÇI SELAHATTİN AKPINAR
Sümeyye Asan Hamza Aşağı özlüce köyü
Sümeyye Kaya Kadri kabaktepe köyü
Sümeyye Özen Bekir Karaçukur mahallesi
Sümeyye Yıldırım Mukail Çakırlar köyü
Sümeyye Seren Lokman Kabaktepe köyü
Sümeyye  Taşdemir  Yusuf  Merkez Mahallesi 
Sümeyye Sena ALKAN Coşkun Altuntaş Köyü
Şerif Babur Ahmet Gümüşgöze
ŞERİF METE AHMET DEREYÜZÜ 
Şevval Duran Yahya Yukarı özlüce  köyü 
Şeyda Kaya Recep Salyazi
şeyda karahan celal süle köyü
ŞEYDA CEYLAN DURAY BÜYÜK CAMİ MAHALLESİ
Şeydanur Çelik Kadir Kılıçtaşı köyü
Şeydanur Sayar Sebahattin Ögütlü köyü
Şeyma KALAYCI Burhan Bilgili
Şeyma  Fidan Yahya  Kayadibi
Şeyma Gül TORUK İsmail Telme
Şeyma Nur Direk Cemil Konaklı
Şeymanur Tüzer İbrahim Süle
şeymanur mutlu kenan yeniyol
Şifa  SOYLU Mikdat Yeniköy Köyü 
Şuayib Kalkan Kamil Kılıçtaşı
ŞULE KAYA NECİP Öbektaş beldesi
Şule Ülkü Köse Veysel YÜCEBELEN KÖYÜ
şühedanur  erdoğan yakup  
Şükür Sevindik Osman Kirgeris köyü
Taha Mert Çalık Recep Çalık köyü
TAHSİN ONUR EMEK AYDİN  AKPINAR KÖYÜ
Talha Kömürcü Hacı Şerif Bezendi köyü
tarkan demir hami bulak
TAYFUN TAŞKIN YAŞAR ÖRENŞAR
Tayfun  Baş Hayrettin  Deredolu Belediyesi 
Tolga Aras Nihat Çamur köyü 
Tolga Yılmaz Ertekin Deliler 
Tolunay  Şahin  Asım  Konacık 
Tuba Kablan Zübeyir  Kas
Tufan Onur Gömleksiz Seyfettin Yeşilköy köyü
Tuğba Ezber Adem Örenşar
Tuğba KAYA Muhammer mengüt
Tuğba Motor Murat Deredolu belediyesi
Tuğba TOKMAK İlyas Kale
Tuğbanur Çoban Cemil Akçahisar Köyü
Tuğbanur  KAYA TURAN TEKKE KÖYÜ
Tuğçe Erden Sefa Yok
TUĞÇE ORAL RECEP İnkılap 
Tuğçe  Tural Tamer Övünce Köyü
Tuğçenur varal İsrafil Örenşar Köyü
Tülay Aydın Aziz Gümüşgöze beldesi
Uğur Aslan Hayrullah demirciler
UĞUR AYDURMUŞ ŞAHİN DİBEKLİ KÖYÜ
uğur eryılmaz isa hasköy
Uğur KÖZ Suat Gökçeköy 
Uğur TONYALI Ahmet Budak Köyü
Uğur  Ağaç  Temel Beycam
Uğur Emre Tural Mustafa Özen Köyü
UTKU ERGİN YILMAZ HEREK
Ülkü Yılmaz Ayhan Çağıl Köyü
ÜMİT COŞKUN MUAMMER ALTINPINAR KÖYÜ
ÜMİT KARAMAN EMİN ÖZBEYLİ KÖYÜ
Ümmet Torlak Osman Kaletaş köyü
Ümmühan Kolcu Bayram Kazantaş
Ümmühan  Güler Enver Başpınar Köyü
Ümüt BARLAK Mustafa  Süme  mah.
Ünal Kabadayı Hasan Karaçukur
VEDAT TOK MURAT DEREDOLU BELDESİ 
Veysel Cak Ekrem çayırçukur köyü
Vildan Okumuş Yusuf Karşıyaka köyü
Vildan Ateş İbrahim Yeniköy
Vildan ÇAKMAK Yüksel Süme
Volkan Demir Yakup Dölek 
Yağmur ŞAHIN Şaban  ÖZEN KÖYÜ
YAĞMUR ARI BEKİR DÖLEK
YAĞMUR KÜBRA KARA MEHMET KARŞIYAKA MAHALLESİ
Yakup Ayvazoğlu Arif Merkez
Yasemin Duman Mehmet Öbektaş
Yasemin Korçil Özcan Dölek köyü
yasemin karagöz rahman süngübayır
Yasemin Yazıcı Salim Büyük çit köyü
Yasemin DOĞAN Ertuğrul Dibekli köyü
Yasemin KARA Ömer Karşıyaka mahallesi
Yasin Düz Remzi Akhisar koyu
Yasin Mutlu Erdal Kılıççı 
Yasin Duran Tahsin Doğanca
Yasin Karadeniz Sebahattin merkez
Yasin Ünlü Murat Aşşağı uluköy
Yasir Kaya Ugur Aksögüt
Yavuz ERGİN Arif öğütlü köyü
YAVUZ NAS HACI BEKİR SÖĞÜTLÜ KÖYÜ
Yavuz Özbek Cemalettin Çamur Köyü
Yavuz Aydın Adil Yukari cayirardi köyü
Yavuz Kökçan Muammer Harmancik Köyü
YAVUZ ÜSTÜN NURETTİN DEREDOLU
yavuz şaş durmuş yıldız köyü
Yavuz Selim  Korkut Cafer Teyyar  Yeşildere
yeşim demirci ayhan budak köyü
Yeşim Karaman Hayrettin Yıldız Köyü
Yeşim Batur Fikret HACIEMİN
Yeşim  Yiğit  Salih  Demirciler köyü 
YILDIZ  Savuci MEHMET  Bağlarbaşı mahallesi 
Yunus Korkmaz Seyfet Sütveren
yunus demir binali SARGINKAYA KÖYÜ
Yunus METE Mehmet Dereyüzü köyü
Yunus Bayram  Yücel  Herek köyü 
yunus kökçan muammer Harmancık
YUNUS EMRE ARAS BÜLENT ÇAMURKÖYÜ
YUNUS EMRE DEMİR HARUN AKÇAHİSAR
Yunus Emre Duran Neşet Yukarı Özlüce Köyü
Yunus Emre Gündoğdu Cahit Aşağı Yuvalı Köyü
Yunus emre Kara Yılmaz Konaklı köyü
Yunus Emre KOCAGÖZ  Salih Sungurbeyli köyü
yunus emre motor halil ibrahim deredolu beldesi
Yunus Emre Tuğ Yaşar Erenkaya mahallesi
YUSUF HALEP SÜLEYMAN SÖĞÜTALAN
Yusuf Doğan Turgay Çevrepınar
Yusuf Mansız Muhittin Bezendi
Yusuf Özer Ayhan Altınpınar
Yusuf Yeniçeri Hasan  Karaca mah.
Yusuf Kaya Halil Gümüşgöze
yusuf çağlar cemal gümüşhane merkez
Yusuf Alp AYDIN Ekrem Gökdere Köyü 
Yusuf Furkan Kadakal Naci Süle
Yusuf islam Güler Muammer Başpınar
Yusuf Yasir Duman Adem Arzular-Kabaköy Beldesi
YÜCEL KAYNAK AHMET ELCEĞİZ KÖYÜ
zehra bayar hasan kınalıtaş köyü [melişan]
ZEHRA BAYRAM ZAFER ALTINPINAR
Zehra SÖZER Ali Fuat Kaş Köyü
Zehra Yılmaz  Muhammet Kadir Günbatur
zehra yılmaz murat çayırçukur köyü
Zehranur YAMAK Bedir Tekke köyü
Zehranur Çalık Murat Çalık köyü 
ZEKERİYA TURAL TAMERWAAAÂ ÖBEKTAŞ BELDESİ
Zeliha Aygün Zeki Köse
Zeliha BIÇAKCI Osman Uğurtaşı Köyü
Zeynep Arslan Hakan  Sogutlu belediyesi
Zeynep Aydın Ali Ozanca Köyü
Zeynep Çelik veysel kınalıtaş
Zeynep DOĞAN Mehmet  Konaklı köyü 
Zeynep SÖĞÜT Ali İhsan Süngübayır Köyü
Zeynep Demirci Metin Kaledibi
Zeynep Gündüz Özkan Sarıçiçek
Zeynep ÖZER Özgür Kaş Köyü
Zeynep SÖĞÜT Ali İhsan Süngübayır Köyü
Zeynep ŞİMŞEK ÜNSAL Kocayokuş Köyü
Zeynep Baki Süleyman  Yukarı kulaca
Zeynep Gönül  Hacı  Hasanbey mah
Zeynep Çakır Hüseyin Gödül
ZÜLEYHA ŞİMŞEK ÜNSAL Kocayokuş Köyü
Züleyha  Çobanoğlu  Muammer Babakonağı 
Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜSEV’in, bursları, açıklandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı