Haber Detayı
08 Mayıs 2018 - Salı 02:00 Bu haber 6062 kez okundu
 
Hasan Aydın vatandaşın gönlüne girmeyi başardı
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Teyyip Erdoğan’ın ‘kapı kapı’ dolaşacağız sıkmadık el girmedik gönül bırakmayacağız sözünden yola çıkan AK Parti Gümüşhane Milletvekili aday adayı Hasan Aydın, temayül yoklamasının hemen ardından AK Parti delegesini ziyaret ederek başta kendisi olmak üzere tüm aday adaylarına karşı gösterilen ilgi ve alakadan ötürü teşekkür etti.
SİYASET Haberi
 Hasan Aydın vatandaşın gönlüne girmeyi  başardı

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Teyyip Erdoğan’ın  ‘kapı kapı’ dolaşacağız sıkmadık el girmedik gönül bırakmayacağız sözünden yola çıkan AK Parti Gümüşhane Milletvekili aday adayı Hasan Aydın, temayül sonrası AK Parti delegesini ziyaret ederek başta kendisi olmak üzere tüm aday adaylarına karşı gösterilen ilgi ve alakadan ötürü kendilerine teşekkür etti.

 

Aydın kendisinin Milletvekili adayı gösterilip gösterilmeyeceğinin hiç önemli olmadığına vurgu yaparken, genel başkan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sözünü harfiyen yerine getirmeğe çalıştığını belirterek tüm teşkilat ve dostlarıyla birlikte 24 Haziran’a kadar kapı kapı dolaşıp Ak Parti’yi ve eski Türkiye ile Yeni Türkiye’yi anlatacaklarını belirtti. Aydın çalışmaları kapsamında AK Parti mahalle başkanı ve köy yöneticilerine ulaşarak bu Seçimlerin diğer seçimlere göre daha bir önemli olduğuna değinen ve bir milletvekilinin bile Türkiye’nin kaderini değiştirebileceğini ifade edereken, Yeni Anayasa’nın yapılabilmesi için bu seçimin son derece hayati önem taşıdığını söyledi.Aydın, seçimlerin Türkiye için önemine değinerek, bu seçimin Türkiye’nin kaderini belirleyeceğini anlatarak vatandaşlardan AK parti’ye destek istedi. Barışın sağlanması ile birlikte hiçbir problemin kalmayacağını anlatan Aydın, “Özgürlüklerle ilgili bir problemimiz kalmayacak, kardeşlikle ilgili problemimiz kalmayacak, ayrımcılıkla ilgili problemimiz kalmayacaktır. Bu gibi sorunlarımızı ortadan kaldırmamız için yeni bir anayasaya ihtiyaç vardır. O yüzden güçlü bir iktidarın olması kaçınılmazdır. Koalisyonlu hükümetlere dönmemek için elimizi taşın altına koymamız lazımdır bu yüzden  başkanlık sistemine geçmemiz gerekmektedir başkanlık sisteminin olduğu ülkelerde başarı vardır” diye konuştu.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: , Hasan, Aydın, vatandaşın, gönlüne, girmeyi, , başardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı