Haber Detayı
18 Şubat 2018 - Pazar 17:25 Bu haber 4576 kez okundu
 
Havayollarında Olmaz Denilen Oldu
İstanbul- Erzincan seyahati için uçuş bileti alan Kelkitli iş adamı hemşehrimiz Mehmet Güner bindiği uçakta şok üstüne şok yaşadı.
GÜNDEM Haberi
Havayollarında Olmaz Denilen Oldu

İstanbul- Erzincan seyahati için uçuş bileti alan Kelkitli iş adamı hemşehrimiz Mehmet Güner bindiği uçakta şok üstüne şok yaşadı.

Edindiğimiz bilgiye göre Hemşehrimiz iş adamı Güner dostları aracılığı ile 16. 02. 2018 tarihine İstanbul Sabiha gökçen havalimanından, Erzincan hava limanına, seyahat etmek için bir adet uçuş bileti aldırdı.

Uçuş günü olan16. 02. 2018 tarihinde İstanbul Sabiha gökçen havalimanına giderek normal giriş kapısından geçerek tüm işlem ve kontrollerini yaptırarak uçağa bindi ve kendisine ayrılan koltuğa oturdu. Biraz sonra başka bir yolcunun daha gelerek işadamı hemşehrimizin oturduğu koltuğun kendisine ayrıldığını belirtmesi üzerine sinirlenen Güner,  kabin görevlisi hostese seslenerek oturduğu koltuğa bu bey efendi oturmak istiyor. Oysaki koltuğun kendisine ayrılmış bir koltuk olduğunu cebindeki biletini çıkararak hostese uzattı.

Buyurun benim biletim dedi. Bunun üzerine aynı koltuk 2 kişiye mi satıldı? süphesi üzerine tekrar kontrol edile dursun uçak kalkış bir saat yapılmadı hatanın nerden kaynaklandığına bakıla dursun iş adamı Güner’in biletinin 16.03 2018 tarihli olduğu anlaşılması üzerine uçaktan inmek istediği sırada kaptanların devreye girerek inmeniz uçuşun iptali nedeni olacaktır dedi. Kesinlikle inmenize izin veremeyiz ancak 375 TL vererek tekrar bir bilet almanız gerekir demesiyle yeni uçuş bileti alan hemşehrimiz uçuşuna devam edebildi.

Bunun üzerine uçaklarda seyahatin ne kadar güvenli olup olmadığı konusu tartışmaya konu oldu. Oysaki Güner O kadar arama ve Kontrolden nasıl geçti ve nasıl fark edilmedi yanlışlık diye soru işareti akıllara takıldı.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Havayollarında, Olmaz, Denilen, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı