Haber Detayı
07 Nisan 2019 - Pazar 02:55 Bu haber 1238 kez okundu
 
Hayırlı Evlat Dediğin Böyle Olur
Son zamanlarda ilçemiz Kelkit'te yaptığı yatırımlar ile adından sıkça söz ettiren ARİANA HOLDİNG Yönetim Kurulu başkanı Murat Akın ilçemiz Kelkit'e bir hayır kurumu daha kazandırdı.
KELKİT Haberi
Hayırlı Evlat Dediğin Böyle Olur

Son zamanlarda ilçemiz Kelkit’te yaptığı yatırımlar ile adından sıkça söz ettiren ARİANA HOLDİNG Yönetim Kurulu başkanı Murat Akın ilçemiz Kelkit’e bir hayır kurumu daha kazandırdı.

ARİANA HOLDİNG Yönetim Kurulu başkanı Murat Akın tarafından yaptırılan Hasan Akın 4-6 Yaş Kuran Kursu, Bayanlar Kuran Kursu ile birlikte şadırvan ve Cami Minaresinin açılışına Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, net olmayan bilgiye göre Kelkit’in yeni dönem belediye başkanı Aziz Nas, Ak Parti Kelkit İlçe Başkanı Sadi Tüysüz, MHP Kelkit İlçe başkanı Özkan Keskin,Gümüşhane üniversitesi Rektör yardımcısı Prof Dr. Bayram Nazır,Kelkit ilçe Müftüsü Selim Şahin,Kelkit Belediye Hürriyetspor Başkanı Yaşar Nas, Gümüşhane Halk Bankası Müdürü Ercan Birtek, il genel meclisi üyeleri Reşat Çalışkan, Coşkun Korkmaz, Sami Tuncay, hüriyetspor kulüp yöneticileri ve futbolcularının katılımı ile gerçekleştirildi.

 


ARİANA HOLDİNG yönetim kurulu başkanı Kelkitli iş insanı Murat Akın tarafından ilçemiz Kelkit’e Yaklaşık 20 Milyon TL’ye mal olduğu iddia edilen yaptırılan ve kısmen hizmete açılan MURAT AKIN AVM ile adını duyuran hemşehrim’iz iş insanı Akın; İlçe’de spor’dan kültüre, çeşitli dini ve İslami girişimleri ekonomik açıdan destekleyerek ilçeye iz bırakanlar arasında en üst sıralarda yer tuttu. ARİANA HOLDİNG yönetim kurulu başkanı Murat Akın, ilçeye Ekonomik açıdan önemli katkılar sağlarken doğup büyüdüğü topraklara vefa borcunu hiç unutmuyor. ARİANA HOLDİNG’in katkılarıyla ilçede yapımı devam eden Kuran Kursları inşaatları, Camilerin birçok eksiği giderilmektedir. Memleket’e karşı olan vefa borcunu yerine getirme gayreti içinde olan İş insanı Murat Akın ilçemiz Kelkit’e pek çok hizmetleri olacağı ifade edilmektedir.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Hayırlı, Evlat, Dediğin, Böyle, Olur,
Yorumlar
Haber Yazılımı