Haber Detayı
15 Haziran 2020 - Pazartesi 11:19 Bu haber 2839 kez okundu
 
Hemşerimiz Şeref Tok Gururumuz Olmaya Devam Ediyor
Kelkit-Kılıçtaşı Köyü doğumlu hemşerimiz Şeref TOK aldığı başarılar ve yaptığı çalışmalarla gururumuz olmaya devam ediyor.
KELKİT Haberi
Hemşerimiz Şeref Tok Gururumuz Olmaya Devam Ediyor

Kelkit-Kılıçtaşı Köyü doğumlu hemşerimiz Şeref TOK aldığı başarılar ve yaptığı çalışmalarla gururumuz olmaya devam ediyor.

Beşiktaş JK Erkek Voleybol altyapısında uzun yıllar çalışan ve Türk Voleyboluna çok sayıda üst düzey oyuncu kazandıran Şeref TOK, daha sonra çalıştığı İstanbul BBSK Erkek Voleybol altyapısında Türk Voleyboluna üst düzey oyuncular kazandırmaya devam ediyor. Hemşerimiz TOK: Sadece Türk Voleyboluna kazandırdığı sporcular ile değil, aldığı başarılar ile de hep zirvede yer aldı.

2018 Yılın da Çek Cumhuriyeti’nin BRNO Şehrinde yapılan Okul Sporları Erkek Voleybol Dünya Şampiyonasında, Türk Milli Takımı Baş Antrenörü olarak Türkiye’ye tarihinde ilk defa Dünya Şampiyonluğunu getirdi.

Milli Takımlar Teknik Kadrosunda da yer alan hemşerimiz Şeref TOK, Balkan Şampiyonalarında ve Avrupa Şampiyonalarında da başarılar elde etti. Yetiştirdiği çok sayıda sporcuyu Milli Takımlarımıza gönderen hemşerimiz, en büyük mutluluğunun kendi yetiştirdiği sporcuları Ay Yıldız Forma ile görmek olduğunu belirtti.

Kendi yetiştirdiği sporcular ile her yıl Kulüpler ve Okullar Voleybol müsabakalarında Türkiye Şampiyonu olan hemşerimiz TOK, Türk Voleyboluna damga vurmaya devam ediyor.

Bizler de Voleybolun her platformunda gururumuz olan hemşerimiz Şeref TOK’ a başarılarının devamını diliyoruz. İyi ki Varsın EMİCE…

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Hemşerimiz, Şeref, Tok, Gururumuz, Olmaya, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı