Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 00:28 Bu haber 3851 kez okundu
 
Hülya Avşar'la tenis oynamak istiyorum
Oylumdere köyünün tenise ayrı ve özel sevgisi olduğunu dile getiren Olgun;” Köyümüzde Milli tenisçi sayımız fazla şu an en az 35 profesyonelce antrenörlük yapan köylülerimiz var
SPOR Haberi
Hülya Avşar'la tenis oynamak istiyorum

Oylumdere köyünün tenise ayrı ve özel sevgisi olduğunu dile getiren Olgun;” Köyümüzde Milli tenisçi sayımız fazla şu an en az 35 profesyonelce antrenörlük yapan köylülerimiz var. Bende bu hocalarımızın ısrarı ve sevdirmesi ile tenis oynamaya başladım. Lisansımı aldım. Bakırköy Osmaniye’de bulunan METE tenis kulübünde düzenli olarak haftada 3 gün oynuyorum.Veteranlar düzeyinde Ataköy İtes, Bakırköyspor, Ataköy Marina ve ENKA’nın düzenlediği resmî turnuvalara katılarak Kupalar aldım. Kupa koleksiyonumu çoğaltmak istiyorum.

Tenis çok keyifli bir spor, her anne babanın çocuklarını bu spora yönlendirmeleri gerektiğini düşünüyorum. *Hülya Avşar ile oynamak isterim* Tenis’de her geçen gün kendini dahada geliştirdiğini söyleyen Olgun;” Türkiye’de tenisi sık sık oynayarak basına yansımasına vesile olan Hülya Avşar hanım efendi ile bir maç yapmak isterim. Bir de tenis diyip Marsel İlhan’a değinmemek olmaz. Marsel İlhan’da örnek alınacak bir raket kendisinin Tenise koyduğu katkılar İçin teşekkür ediyorum” dedi.
 

Kaynak: Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Hülya, Avşar'la, tenis, oynamak, istiyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı