Haber Detayı
16 Eylül 2016 - Cuma 01:13 Bu haber 2491 kez okundu
 
İdare Amiri Gündoğdu Gümüşhane’de
AK Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Kurban Bayramı nedeniyle Gümüşhane’yi ziyaret ederek bir dizi ziyaretlerde bulundu.
SİYASET Haberi
İdare Amiri Gündoğdu Gümüşhane’de

AK Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Kurban Bayramı nedeniyle  Gümüşhane’yi ziyaret ederek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Gümüşhane Valiliği, Belediye Başkanlığı, AK Parti İl Başkanlığı, CHP, Saadet Partisi ve Memur-Sen İl Başkanlıklarını ziyaret eden Gündoğdu’ya AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, Belediye Başkanı Ercan Çimen, AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse ve partililer eşlik etti.

“BİR TEK HAİN CEZASIZ KALMASIN TEK BİR MASUM DA ZARAR GÖRMESİN”

AK Parti İl Başkanlığını ziyaretinde yaptığı konuşmada FETÖ soruşturmasının devam ettiğini belirten Gündoğdu, "Bylock sisteminin bir kırmızı listesi var. Bu kırmızı liste, FETÖ'nün tepe listesiyle irtibatlı olanlar. Yeşil listede olanlar 2. derece, turuncu listede bir başkasının internet şifresini kırarak ona zarar verme gibi hainlikler de çıkabiliyor. Bir açık paraleller var, bir de kripto. Ölçümüz şu, bir tek hain cezasız kalmasın tek bir masum da zarar görmesin” dedi.

“KURUMSAL MÜCADELEDE YÜZDE 100 BAŞARILIYIZ”

FETÖ ile kurumsal mücadelede yüzde 100 başarılı olduklarını savunan Gündoğdu, şöyle konuştu: “Çünkü FETÖ terör örgütünün vakıfları, dernekleri, sendikaları, iş dünyası kuruluşları devletin kayıtlarında. Dolayısıyla yüzde 100 biliyoruz ama şahıslara iftiralar olabiliyor. Başkaca şeyler olabiliyor. Burada da Sayın Başbakanımız, Sayın Cumhurbaşkanımız çok önemli çıkışlar yaparak, sayın valilerimizle de toplantı yaparak haksız yere atılan bir kişi bile varsa, yanlış hesabı Bağdat'a gitmeden Gümüşhane'den Ankara'dan döndürmek, atılması gerekip de hala atılmayan FETÖ mensubu varsa bunları da ihbar ederek devlete zarar vermesi önlemek... Ölçümüz akrabalık bağı değil dava bağı olmalı. Kan bağı değil dava bilinci, ülke bilinci, bayrak bilinci, ezan bilinci, vatan bilinci olmalı.” Kaynak: .gumushane.gen.tr

Kaynak: Editör:
Etiketler: İdare, Amiri, Gündoğdu, Gümüşhane’de,
Yorumlar
Haber Yazılımı