Haber Detayı
27 Eylül 2020 - Pazar 23:11 Bu haber 2310 kez okundu
 
İl Başkanı Köse'den Kelkit İlçe Teşkilatına Ziyaret
AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Celalettin Köse, Kelkit İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu.
KELKİT Haberi
İl Başkanı Köse'den Kelkit İlçe Teşkilatına  Ziyaret

AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Celalettin Köse, Kelkit İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu.

Başkan Köse, beraberinde Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, İl gençlik kolları Başkanı Uğur Ülker ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte geçtiğimiz günlerde Kelkit ilçe başkanlığına yeniden seçilen Sadi Tüysüz ve yönetim kurulu üyeleri ile ilk toplantıyı ilçe başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirirken ilçe kongresinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yeni yönetim kurulunun Kelkit ve  Gümüşhane’ye güzel hizmetlerde bulunacağına inandıklarını dile getiren Başkan Köse, hakkın rızasını kazanmak için hizmet eden dava erleri olduklarını, günü birlik siyaset çalışması yapmadıklarını vurgulayarak, "Sanki yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdüren kurumsal bir partiyiz. Dolayısıyla bu yönde fedakarlık göstererek her zaman sahada çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğimiz bilinmelidir dedi. 

Kelkit İlçe Teşkilat Başkanı Sadi Tüysüz ise İl Başkanı ve yöneticilerinin teşkilatımızı ziyareti kendilerine ve teşkilata büyük moral ve heyecan verdiğini görev dağılımı sonrasında tüm yönetim kurulu üyeleri ile alanlara çıkıp vatandaşa dokunan çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: İl, Başkanı, Köse'den, Kelkit, İlçe, Teşkilatına, , Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı