Haber Detayı
30 Ağustos 2016 - Salı 19:04 Bu haber 4837 kez okundu
 
İl genel meclis üyesi Pala’dan ağır hitamlar
Ak parti il genel meclisi üyesi Mustafa Pala, son zamanlarda il genel meclisi üyeleri arasında anlaşmazlık iyiden iyiye derinleşerek devam ederken ihanet zirveye çıktı diye sözlerini sürdürdü.
SİYASET Haberi
İl genel meclis üyesi Pala’dan ağır hitamlar

Ak parti İl genel Meclisi üyesi Pala, Geçtiğimiz günlerde Kelkit Havzası Kalkınma Birliğine üye göndermek üzere Gümüşhane il genel meclisi toplantı salonunda bir seçim yapıldı.  Burada aday olarak Gümüşhane’den seçilen Ak parti il genel meclisi üyesi meclis Başkanı Şerif Bayraktar,  Torul’dan seçilen Ak partili Zülküf Bal, Şiran’dan seçilen Ak partili Hüsamettin Şahin ve Kelkit’ten seçilen Ak partili Ahmet Güler,  üye seçilmek üzere aday olduklarını açıkladılar.

 

Pala, buraya kadar her şey normalmiş gibi görünse de asıl çirkinlik ve ihanet buradan sonra başlıyor. Kelkit Havzası Kalkınma Birliğine bölgeyi temsilen üye olmak için Şiran, Kelkit ve Köse den seçilen meclis üyelerimiz aday gösterilmeliydi ve bu havzanın meclis üyeleri bu havzayı temsil etmeliydi. Oysaki öyle olmadı. Gümüşhane ve Torul’dan seçilen meclis üyelerini Kelkit ten seçilmiş Fikret Akan MHP ile iş birliği yaparak hem partiye hemde bu havzaya ihanet ettiler dedi.

 

Meclis üyesi Pala, sözlerini Gümüşhane Harşit havzasına getirdiğinde sesini yükselterek nasıl ki o bölgeyi temsil hakkını biz bölgenin seçilmişlerine bıraktıysak aynı erdemi de onlar bizim bölgemizin seçilmişlerine göstermeliydiler. Diye yükseltti. Kelkit Havzası Kalkınma Birliği Erzincan, GiresunGümüşhaneSivas ve Tokat İl Özel İdareleri ile bu illerin sınırları içinde yer alan Almus, Alucra, Akıncılar, Başçiftlik, Çamoluk, Erbaa, Gölova, Görele, Kelkit, Koyulhisar, Köse, Niksar, Reşadiye, Suşehri, Şebinkarahisar, Şiran ve Refahiye ilçe belediyelerinin katılımıyla oluşmaktadır.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, genel, meclis, üyesi, Pala’dan, ağır, hitamlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı