Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 02:01 Bu haber 2834 kez okundu
 
İYİ Parti Adaylarını Çıkaracak
İYİ Parti TBMM Gurup Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu Gümüşhane'de bir dizi temaslarda bulundu.
SİYASET Haberi
İYİ Parti Adaylarını Çıkaracak

İYİ Parti TBMM Gurup Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu Gümüşhane'de bir dizi temaslarda bulundu.

Ağıralioğlu Gümüşhane'de Parti binasında İYİ Parti Yönetim Kurulu üyeleriyle yerel seçimler ve Türkiye gündemi ile alakalı bilgilendirme toplantısı yaptı.

Parti binasında yapılan değerlendirme toplantısı hakkında bir açıklama yapan İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, " TBMM Gurup Başkan Vekili İstanbul Milletvekilimiz Yavuz Ağıralioğlu beyle yerel seçimler üzerine görüşmelerde bulunduk. Yerelde yapmamız gereken çalışmalar hakkında görüş alış verişi yaptık. Gayet verimli bir toplantı oldu" dedi.

BaşkanAteş, son günlerde Gümüşhane'de her sokakta ve her kahvede yerelde ittifak yapılacağının dillendirildiğini belirterek, "Son günlerde CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç ve CHP Yönetim Kurulu üyelerinin İyi Parti olarak bizlerin kendilerine destek vereceğimiz yönünde söylemleri kulağımıza geliyor. Biz İYİ Parti Gümüşhane il Teşkilatı olarak böyle bir söylemi uygun görmüyoruz. Zira biz yönetim kurulu üyelerimizle böyle bir konuyu hiç görüşmedik. Böyle bir karar alınmış gibi gösteriliyor olması bizleri üzdü. İYİ Parti Genel Merkezinin her İl, ilçe ve belde'de belediye başkan adayı çıkarma konusunda kararı kesindir. Biz de Gümüşhane il teşkilatı olarak tüm ilçelerde ve il merkezinde kendi adaylarımızla seçime gireceğiz. Şu anda partimize aday adaylığı müracaatları olmakla birlikte arkadaşlarımızın yapacağı çalışma sonunda Gümüşhane halkına da sunarak onların teveccüh edeceği bir adayla yola devam edeceğiz. Bizim düşüncelerimize göre belediyecilik tecrübe ister, beceri ister, yöneticilik ister, adalet ister ve vicdanlı olmayı gerektirir. İYİ Parti olarak bizler bu vasıfları taşıyan adaylarla halkımızın huzura çıkacağız ve seçim startı vereceğiz" şeklinde konuştu.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: İYİ, Parti, Adaylarını, Çıkaracak,
Yorumlar
Haber Yazılımı