Haber Detayı
22 Ekim 2019 - Salı 00:58 Bu haber 1775 kez okundu
 
İYİ Parti Başkanlık Divanı Belli Oldu
Geçtiğimiz günlerde yeniden oluşturulan İYİ Parti Gümüşhane İl Yönetim Kurulu, ilk toplantısında Yönetim Kurulu Görev dağılımını belirledi.
GÜMÜŞHANE Haberi
İYİ Parti Başkanlık Divanı Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde yeniden oluşturulan İYİ Parti Gümüşhane İl Yönetim Kurulu, ilk toplantısında Yönetim Kurulu Görev dağılımını belirledi.

Gümüşhane İYİ Parti il Başkanı Ali Ateş toplantı sonrası yaptığı açıklamada; oluşturulan Başkanlık divanı son derece titiz bir çalışma yaptığını ve göreve getirilen yöneticilerinin toplumla barışık, herkesi kucaklayan isimlerden oluşması için her şeyi ince eleyip sık dokuduğunu söyledi.Ateş; “Toplumun tüm kesimlerine kucak açarak, kimseyi ötekileştirmeyen adil bir yönetim oluşturup halkın sesi, gözü ve kulağı olacağız. Teşkilatlarımızın da iktidara giden yolda partimize büyük katkı sunacağından hiç bir şüphemiz yoktur” dedi.

Kendisine tevdi edilen görevi layıkıyla yerine getireceğinden emin olduğunu ifade eden İl Başkanı Ateş; ”Gümüşhane’de İYİ Parti’ye çok büyük bir katılım ve ilgi var. Şu ana kadar çok güzel tepkiler alıyoruz. Hem partimize, hem de Gümüşhane’mize yakışır, adaleti ön planda tutan, sevilen, herkesi kucaklayan ve demokrasiden asla ödün vermeyen isimlerle yolumuza devam ediyoruz. İYİ Partimizin, merkez ilçe, teşkilatlarımızda görev alacak bütün arkadaşlarımıza üstün başarılar diler, ülkemize ve milletimize iyi, güzel ve hayırlı hizmetler yapmalarını nasip etmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim” ifadelerini kullandı.Gümüşhane İYİ Parti il Başkanı Ali Ateş yaptığı açıklamada, ‘’Oluşturulan Başkanlık divanı son derece titiz bir çalışma yaptığını ve göreve getirilen yöneticilerinin toplumla barışık, herkesi kucaklayan isimlerden oluşması için her şeyi ince eleyip sık dokuduğunu söyledi.Toplumun tüm kesimlerine kucak açarak, kimseyi ötekileştirmeyen adil bir yönetim oluşturup halkın sesi, gözü ve kulağı olacağız. Teşkilatlarımızın,da iktidara giden yolda partimize büyük katkı sunacağından hiç bir şüphemiz yoktur.”

Ateş, Kendisine tevdi edilen görevi layıkıyla yerine getireceğinden emin olduğunu ifade ederek,”Gümüşhanede İYİ Parti’ye çok büyük bir katılım ve ilgi var. Şu ana kadar çok güzel tepkiler alıyoruz. Hem partimize, hem de Gümüşhanemize yakışır, adaleti ön planda tutan, sevilen, herkesi kucaklayan ve demokrasiden asla ödün vermeyen isimlerle yolumuza devam ediyoruz. İYİ Partimizin, merkez ilçe,Teşkilatlarda görev alacak bütün arkadaşlarımıza üstün başarılar diler, ülkemize ve milletimize iyi, güzel ve hayırlı hizmetler yapmalarını nasip etmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.” diye konuştu.

Yönetim kurulunun toplantısının ardından oluşturulan Başkanlık Divanı görev dağılımı da şöyle:

Adı Soyadı Partideki Görevi

Ali ATEŞ İl Başkanı

Nebi SARAÇ Siyasi İşler Başkanı

Namık FIÇICI Genel Sekreter

Kadir DOLAN Teşkilat Başkanı

Ahmet AKBULUT Toplumsal Politikalar Başkanı

Bayram AKÇAY Ekonomi Politikaları Başkanı

Halil ÇİMEN Yerel Yönetimler Başkanı

Kenan KOÇ Millî Güvenlik Politikaları Başkanı

Tayfur AĞAÇ STK ile İlişkiler Başkanı

Erdoğan KADAKAL Eğitim Politikaları Başkanı

HalimT.MISIRLIOĞLU

Mehmet Buğra ÇİÇEK Hukuk ve Seçim İşleri Başkanı

Recai AKAN Kalkınma Politikaları Başkanı

Eser KÖPRÜLÜ Gençlik Politikaları Başkanı

Bayram CANLI Parti Sözcüsü

Hakan AYKUTAN Mali İşler Başkanı

Nurgül ÖZENER Kadın Politikaları Başkanı

Sedat DALDABAN Uluslararası İlişkiler Başkanı

Ali ATEŞ

İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: İYİ, Parti, Başkanlık, Divanı, Belli, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı