Haber Detayı
14 Nisan 2018 - Cumartesi 23:19 Bu haber 1763 kez okundu
 
İYİLER HER ZAMAN POLİSİNİN YANINDADIR
Kurulduğu günden beri, başta terör olayları olmak üzere, her türlü ADALETSİZLİKLERE ve Ahlaksızlığa karşı, gece ve gündüz demeden, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için canını ve her türlü fedakârlığı, Polis Teşkilatımıza ortaya koymaktadır.
SİYASET Haberi
  İYİLER HER ZAMAN POLİSİNİN YANINDADIR

Kurulduğu günden beri, başta terör olayları olmak üzere, her türlü ADALETSİZLİKLERE ve Ahlaksızlığa karşı, gece ve gündüz demeden, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için canını   ve her türlü fedakârlığı, Polis Teşkilatımıza ortaya koymaktadır.

Biz, İYİ Parti olarak, kurulduğumuz günden beri güvenlik güçlerimizin ve Türk Polis teşkilatımızın her zaman yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz.

  İYİ Parti olarak, İl başkanı Ali Ateş, İlçe başkanı Nebi saraç ve İYİ Parti Gençlik Kolları başkanı, Yunus Emre Şahin ve yardımcısından oluşan bir heyet olarak, Polis noktalarında görev yapan, polislerimizi ziyaret ettik. Bütün güvenlik güçlerimizin, Allah yar ve yardımcısı olsun.

   Her türlü zorluklar karşısında gece ve gündüz demeden, toplumda huzur ve barışı sağlayan kahraman polisimize görevlerinde üstün başarılar dilerim.  İYİ’ler  her zaman polisinin yanındadır.

                                                                                           Ali ATEŞ

                                                                               İYİ PARTİ İL BAŞKANI

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: , , İYİLER, HER, ZAMAN, POLİSİNİN, YANINDADIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı