Haber Detayı
30 Ağustos 2016 - Salı 20:46 Bu haber 3049 kez okundu
 
KAFA DEĞİŞECEK KAFA
Kelkit belediyesi kültür sokağı projesi kapsamında başlattığı çalışmayı uzun bir zaman dilimi çerçevesinde bitirip halkın kullanımına sunmuştu.
- Haberi
KAFA DEĞİŞECEK KAFA

Kelkit belediyesi kültür sokağı projesi kapsamında başlattığı çalışmayı uzun bir zaman dilimi çerçevesinde bitirip halkın kullanımına sunmuştu. İlçe Belediyesi uzun çalışmalar sonucu bitirdiği caddeyi tek gidiş olarak trafiğe sunmasının ardından vatandaş rahat bir nefes almış ve belediye başkanı Ünal Yılmaz’a halkın sempatisi artarak devam etmiş ve teşekkür mesajları yağmıştı.

Yukarda sözünü ettiğimiz cadde gelin görün ki zaman zaman sorumsuz sürücüler tarafından ihlal edilerek normal yoldan gelen araçları kaza yapmaya zorluyorlar. Bu kural tanımaz sürücüler normal yolundan giden araçları taciz ederken kaldırımdan diğer kaldırıma geçen vatandaşları da rahatsız etmeye devam ediyorlar.


Hoş olmayan bu durum karşısında vatandaşlar tepki gösterip şöyle ifade ediyorlar normalde biz yaya olarak karşıya geçerken bir tarafımıza bakıyoruz o esnada trafiğe kapalı olan yönden gelen araçların olduğunu fark ediyor, yürümekte oldukça zorluk çekiyoruz diyorlar. Vatandaşlar Kural tanımaz otomobillere ilaveten motosikletler ve normal bisiklet kullanan sürücü de büyük bir tehlike yaratıyor. Hatta Kaldırıma çıkarak yayaları taciz ettikleri de çok zaman görünmüştür. Diyorlar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAFA, DEĞİŞECEK, KAFA,
Yorumlar
Haber Yazılımı