Haber Detayı
17 Ekim 2020 - Cumartesi 15:36 Bu haber 1631 kez okundu
 
Kaymakam Aydın Koronavirüs Denetimlerine Devam Ediyor
İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında Ülke genelinde olduğu gibi İlçemiz Kelkit'te de koronovürüs denetim gerçekleştirildi.
KELKİT Haberi
Kaymakam Aydın Koronavirüs Denetimlerine Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında Ülke genelinde olduğu gibi İlçemiz Kelkit’te de koronovürüs denetim gerçekleştirildi.
‘Sağlık İçin, Hepimiz İçin’ sloganı ile gerçekleştirilen Koronavirüs ( Covid-19 ) denetimine Kelkit İlçe Kaymakamı Aziz Onur Aydın beraberinde Kelkit Belediye Başkan Vekili  Hasan Daltaban, Kurum Amirleri ve Denetim Ekipleri katıldı.
Denetimler kapsamında Kaymakam Aziz Onur Aydın, ilçe genelinde faaliyet gösteren kıraathaneler, çay ocakları,  marketler, lokantalar ve bilumum işyerlerini denetledi. Koronavirüs salgını nedeniyle Sağlık Bakanlığının Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinde belirtilen ve işletmeler ve müşteriler tarafından alınması gereken tedbirleri yerinde inceleyen Kaymakam Aydın, diğer tedbirlerle birlikte özellikle maske, mesafe, temizlik konusunda titizlik ve hassasiyet gösterilmesi gerektiğini işletmelere ve müşterilere hatırlattı.

Kaymakam Aziz Onur Aydın, İçişleri Bakanımızın talimatıyla ülkemiz genelinde olduğu gibi bugün İlçemizde de yoğun denetim gerçekleştirdiklerini belirterek inşallah Kelkit’te ve Türkiye’de başlatılan büyük farkındalık aktivitesi, bu salgının daha fazla yayılmasının önünü geçer, bu salgını eskiden olduğu gibi kontrollü noktaya getiririz inşallah, dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kaymakam, Aydın, Koronavirüs, Denetimlerine, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı