Haber Detayı
20 Mayıs 2019 - Pazartesi 19:00 Bu haber 1218 kez okundu
 
Kaymakam Aydın; Köylere çıkarma yaptı
Kelkit Kaymakamı Aziz Onur Aydın beraberinde Köylere hizmet götürme birliği Müdürü Çetin Kaya ile birlikte Kızılca, Babakonağı , Yeşilpınar , Eskikadı, Beşdeğirmen, Özen , Gödül , Karşıyaka , Kaş, Güneyçevirme , Salördek , Kınalıtaş , Alacat köylerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
KELKİT Haberi
Kaymakam Aydın; Köylere çıkarma yaptı

Kelkit  Kaymakamı Aziz Onur Aydın beraberinde  Köylere hizmet götürme  birliği  Müdürü Çetin Kaya ile birlikte Kızılca, Babakonağı , Yeşilpınar , Eskikadı, Beşdeğirmen,  Özen , Gödül , Karşıyaka , Kaş, Güneyçevirme , Salördek , Kınalıtaş , Alacat köylerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Köylerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Kaymakam Aydın, köylerde yapılmakta olan  ve yapılması planlanan işleri yerinde  ziyaret ederek incelemede bulundu. Kaymakam Aydın  bir yandan da vatandaşların köyleri için  istenen ihtiyaçları   imkanlar dahilinde yapılması hususunda gerekenlerin yapılacağını ve devlet’in imkanlarını millet için kullanmak isteğinin bilinmesi gerekir vurgusunda bulundu.

Kaymakam Aziz Onur Aydın ziyaretleri kapsamında gittiği köylerde yanına gelen çocuklarla da   yakından ilgilenerek devletin sıcak  ve  şevkat dolu yüzünü htirerek  her konuda  devletin kapısı  milleti için açık olduğu mesajı verdi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kaymakam, Aydın;, Köylere, çıkarma, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı