Haber Detayı
30 Eylül 2018 - Pazar 20:18 Bu haber 12369 kez okundu
 
Kaymakam Ömer Faruk Canpolat'a hoş geldiniz ziyaretleri devam ediyor
2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle 471 mülki idare amirinin görev yerleri değişti.
KÖSE Haberi
Kaymakam Ömer Faruk Canpolat'a hoş geldiniz  ziyaretleri devam ediyor

2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle 471 mülki idare amirinin görev yerleri değişti.  Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ya da hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 471 mülki idare amirinin görev yerleri, liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildi. Bu kapsamda Köse İlçe Kaymakamımız Mustafa Duruk’un, Mudurnu ilçe Kaymakamlığına atanmasının ardından, Köse ilçemiz kaymakamlığı görevine İhsangazi Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat, atanarak görevine başladı.

Köse ilçe kaymakamlığı görevine başlayan, Ömer Faruk Canpolat’a hayırlı olsun ziyaretleri artarak devam etmektedir. Bu kapsamda Cuma günü ilçede eğitim veren Köse İrfan Can Meslek Yüksekokulu müdürü Doç.Dr. İskender Peker, müdür yardımcısı Fatih Mert, okul sekreteri Özgür Meral ve ince taş parkenin sahibi Ahmet İnce ziyaret ettiler.

Kaymakam   Ömer Faruk Canpolat'ın biyokrafisi 

12.09.1989 tarihinde Erzurum’da dünyaya gelen Kaymakam Canpolat; ilk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamlamış olup, 2012 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden dereceyle mezun olmuştur. 1 yıllık süreyle Kamu Denetçiliği Kurumunda Uzman Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra 2015 yılında Erzincan Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. 

Kaymakam Refikliği stajını sırasıyla Gümüşhane-Kelkit ve Muğla-Dalaman ilçelerinde, Teftiş Stajını Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığında tamamlamış; Kemaliye ve Ahmetli İlçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yapmıştır. Kaymakam Adayları Yönetmeliğinin ilgili hükümleri uyarınca yurtdışı stajı kapsamında İngiltere Sheffield Üniversitesinde 4 ay süreyle yabancı dil eğitimi alarak akabinde katıldığı Kaymakamlık Kursunu üstün başarı derecesi ile tamamladı. Yurt dışı stajının ardından Kastamonu’nun İhsangazi ilçesinde görev yapan Kaymakamımız 31.08.2018 tarihli ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı İle İlçemiz Köse’ye atanarak görevine başlamıştır.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kaymakam, Ömer, Faruk, Canpolat'a, hoş, geldiniz, , ziyaretleri, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı